318 tds


Recommended Posts

Ako je motor dobar naravno kao i bilo koji auto uvek gledas u kakvom je stanju,generalno dosta dobri malo trose a iznenadices se kad vidis kako ide s obzirom da ima 1660ccm i 90 konja

Link to post
Share on other sites

ne postoji...

do skora sam vozio taj auto , silom prilike bio sam primoran da ga prodam , auto je stvarno odlican , potrosnja u gradu mu je oko 7l D2

jedina mana je malo bucan i nemiran rad motora ali posto je u pitanju cetvrtak ... i nije toliko strasno

odrzavanje je dzabalesku ( 4.5l ulja ,filter goriva je 1000 din , vazduha 1200 din i ulja oko 1000din ) a ide i previse dobro za svoju kubikazu koja je jako zbunjujuca ....1660ccm

konkretno ovaj auto sto ti gledas deluje lepo , (ako izuzmemo boju ) ja sam moj prodao za 5500e neregistrovan i bez klime , moj savet ti je da odes da ga vidis i ako je sve ok ...uzimaj ga , vrlo brzo ce poceti da isplacuje sebe

Link to post
Share on other sites

Sto se tice zbunjujuce kubikaze, normalan bmw dizel sa 6 cilindara ima malo manje od 2500 kubika, a posto je ovaj cetvorocilidras potekao od sestaka, jednostavno podelis 2500 na 6 cilindara, dobijes koliko svaki cilindar ima zapreminu, pa pomnozis sa 4 cilindra....i eto!

Link to post
Share on other sites

nisam na to mislio , kad kazes 318 tds , svi misle da je 1800ccm :dance3:

Link to post
Share on other sites