Recommended Posts

evo kako je to meni jedan majstor odradio za 200 jevica sa nebom(krovom) 250 (ruka materijal-eko koza ima sve boje cak i nijanse boja .daje garanciju na rad a za materijal fabrika daje garanciju 10 godina da nece da se pocepa ako se odrzava)

potrebno mu je 3 dana da odradi poso

ja sam licno zadovoljan kvalitetom a i njihovim radom,naravno i cenom 200 evra za eko kozu nije nista za takav poduhvat ,usput ima i jeftinijih materijala. pored interijera rade i cerade za kabriolete (tu su mozda najaci u centralnoj srbiji)tende ,cerade za kamijone itd .materijal je sav iz uvoza. ujedno radi i navlake za sedista...

035/276-040 i 064/20 10 521 firma sihner, selo Glogovac, negde na potezu Cuprija-Jagodina?

toliko..

20-06-07_1931.jpg

20-06-07_1932.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

hvala ti za ovu informaciju jer imam problem sa audijem od mog oca.naime zapalio se od akumulatora.posto je noviji model 100cc sa ravnim bravama akumulator je ispod zadnjeg sedista.kako je dobio kontakt sa sedistem nemam pojma uglavnom je zapocela vatrica,ali sam imao pp aparat pa sam ugasio.sediste sam zamenio ali na nebu je ostala rupa.auto je lep kao lutka pa mi je zao da ga prodam.video sam tvoju preporuku nazvao coveka i dogovorio se za 80 evra da ga uradi u eko kozi.super jer u krusevcu i okolini nema majstora koji bi se to usudio da radi.hvala ti na tel.brojevima stvarno si mi pomogao.ako dolazis u krusevac zasluzio si pice javi se ako hoces da se vidimo i da popijemo to pice.spasao si mi auto.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

evo moj mali doprinos...Tapetar u Beogradu Zoran 063-18 17 560....moja sedista i nebo su tapacirana, ne znam da li je najjeftinije (200+100eur) ali je jako dobro uradjeno. Njegov materijal + ruke

Na dobrom glasu je Lapcevic iz Zemuna sto se kvaliteta tice ali ima jake cene, covek uglavnom sredjuje oldtajmere.

img04902.jpg

img0504x.jpg

img0518.jpg

Link to post
Share on other sites

nemogu na pm pa cu ti ostaviti ovde,nadam se da nece biti izbrisano. Goran 0641232028,0642686857. Samo da znas ja ga nisam kontaktirao iskocilo mi je nesto i trebale su mi pare tako da necu da radim to skorije,neznam kako radi. Inace nalazi se u Dositejevoj 11 u Novom Sadu

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

meni je lik odradio kadice na bivsem 318 na vozacevom sedistu. isti materijal, ruke njegove, mater. i zadnje sediste zasio po savovima. 2000 dinara.

sad sam i na ovom 325 narucio materijal, pa ce isto tako kadicu vozacevu da prepakuje izace oko 1500 dinara.

Link to post
Share on other sites
njegov materijal + rad

Jao Ljiljo kako si me sada obradovala jbt... Pa to mi je drug majke mu ga, pa izgubio ovaj broj jebavo se sa nekim 064 pa sam brisao, svasta nesto upisivao i na kraju ga izgubio iz vida!!! Hahahaha, sad sam se cuo sa njim, lik je kralj!! Kako mi je uradio bio e34 pa to je bruka. Tad smo se i upoznali. Jel si na Zrenjanincu radila? Sad je isto tamo samo iza iznajmio kaze neku garazu. Lik je genijalac, nije skup, da znate! Ajkula mu je nick name, radio je onu ajkulu iz mi nismo andjeli :pleasantry:

E extra bas...

A to po hiljadu dve za sediste pa i pet, to nije koza!!

Link to post
Share on other sites
Jel si na Zrenjanincu radila? Sad je isto tamo samo iza iznajmio kaze neku garazu. Lik je genijalac, nije skup, da znate! Ajkula mu je nick name, radio je onu ajkulu iz mi nismo andjeli :pleasantry:

Da..to je taj...Uradila sam to kod njega pre 2 godine ....na Zrenjanincu blizu Metro-a

Link to post
Share on other sites
Da..to je taj...Uradila sam to kod njega pre 2 godine ....na Zrenjanincu blizu Metro-a

video sam slike kad si tada postavljala, i stvarno je bas extra ispalo, sada posle 2 god, jel nema nekih znakova habanja, da se izlizao materijal, odsio negde ili tako nesto?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...