Recommended Posts

sa drugom sam danas isao da kupimo amortizere prednje za gore pomenuti auto u pitanju je e36 325 1991 godiste..nije neka cena bila ali kupili smo neke pojma nemam ni ja koja je marka neka nebitna 45 e po komadu siptar rekao da je to to ali nije kad smo otisli da postavimo kod jednog majstora on kaze da ne odgovaraju..e sad da se ne bi vukli ili kako vec da opet ne uzmemo pogresne po pristini itd ..znaci onaj deo sto ide kod solje je kratak treba duzi./.sta od prilike da trazimo ili ako ima neko informaaciju da li neko salje pouzecem..ili jednostavno ima li vise modela amortizera ili su specificni to su obicni uljani valjda ja pojma nemam pa avoleo bih za neki odgovor..hvala i pozdrav svima iz kosovske mitrovice...

Link to post
Share on other sites

javi se na broj 063 890 8259 ,on je kralj amortizera , kazi da te dragance salje , objasni problem i on ce znati sta raditi a za posiljku cemo smisliti vec nesto

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao isti problem samo sa kockicom i ceo jedan dan sam isao po radnjama i menjao razne amortizere - prvo one koji bi po katalogu trebali da odgovaraju mom automobilu a kasnije i od drugih modela posto sam tripovao da su zamenjene solje i ni jedni nisu odgovarali, i na kraju sam u Vojvode Stepe u Monroe zastupnistvu nasao bas takve da pasuju a i da su po katalogu za moj auto... :preved:

Link to post
Share on other sites