Nove cene goriva


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najnovija fora, akciza na benzin ide dole 10 din a akciza na plin gore 10 din...........

Odakle ti to??? Stavrno su najveci lopovi. Mamu im j***m. Navuku ljude da ugrade i atestiraju plin, pa onda dizu cene. Lopovska posla.

Link to post
Share on other sites

Kucni ljubimci , i nije im neka fora. Danas na vestima slusam da ce uvesti porez na ruzne zgrade??????????????????

E to je vec neki mozak smislio ;) :) :) kao da ovaj bedni narod ima ne znam ni ja koliko para pa daj da ih sisamo do gole koze.

Link to post
Share on other sites

Ja imam dva psa i oko 30 ribica u akvarijumu... Jebote koliki ce biti porez na to??? ;)

Link to post
Share on other sites
Najnovija fora, akciza na benzin ide dole 10 din a akciza na plin gore 10 din...........

citam da privatni distributeri traze ovu promenu, jer im je u proteklih 1 god opala prodaja benzina za 40%....ministarstvo finansija nije to razmatralo...

Za Leona : psi 2 x 500 din ako su sterilisani, u suprotnom 2 x 1000 ;)

Link to post
Share on other sites

Ove godine zele da se nakupe sto vise novca jer drze monopol a od sledece godine se otvara slobodan uvoz goriva pa ako je za utehu verovatno ce tada biti jeftinije,sreca u nesreci pa vozila novijih generacija trose malo goriva dok oni sto voze auta stara 20 god i vise da im bog pomogne.

Link to post
Share on other sites

Ja sam za oboje pojeftini na normalnu vrednost, benzin da bude oko 80, a plin oko 40 dinara za liatr ali izgleda da je to nazalost samo moja zelja...

Link to post
Share on other sites

Meni dodje juce inspekcija u radnju i kazu da treba da placam porez na reklamu sto sam je istaknuo,kazu kao opstina u krizi i traba im para,reklama 2x1m=2 kvadrata,jedan dan kosta po kvadratu 20 din sto za mene iznosi 40dinara za jedan dan x 30 dana =1200din.mesecno za isticanje reklame,je..ga kazu da su u krizi :drinks:

Link to post
Share on other sites

hahahahaha ... porez na reklamu :drinks: da ne verujes.Jos malo pa ce porez na vazduh.Sto se goriva tice realno je 90 benz a 45 tng.A moze i jeftinije niko nece da se buni :good:

Link to post
Share on other sites

Isao danas da gledam belu tehniku i kaze mi prodavac da ce u toku ove godine uvesti ekolosku taksu na belu tehniku, mislim da rece 40 dinara po kilogramu!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...