Nove cene goriva


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smanjene akcize pre par dana za 1,5dn...ocekuje se pojefitinjenje do 3 din....slabo ko je pojeftinio...

Izbori su cudo...

Tačno. A što i da pojeftine kad narod kupuje, kupovao je, ako čorba ide, što da smanje cenu kad prodaja nije opala.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Svaki izgovor je dobar... jedno poskupljenje jer je pao dinar, drugo jer je skočio dolar, treće zbog akciza, četvro će biti kad skoči cena barela , itd...

A kada skoči evro u odnosu na dolar onda ništa od pojeftinjenja. Isti tako i kad ojača dinar ili kada padne cena barela nafte (*ebiga, kupovili su je skupo pa ne mogu jeftino da je prodaju). Lopovi bre!

Njihova logika: Skoči "ulaz" za 10%, skače cena za 15%. Padne ulaz za 10%, pada cena za 5%. LOPOVI!

Link to post
Share on other sites

Najgore od svega je kad cujem da kazu gorivo je medju jeftinijim u okruzenju,a nekazu da su nam plate medju najnizim i da za nasu platu mozemo kupiti najmanje goriva od svih komsija :angry:

Link to post
Share on other sites

Usput,bilo bi lepo kad bi se to moglo nazvati gorivom ili benzinom,vise mi lici na neku corbicu,jednom mi jedan majstor rece kad mi je trokirao auto"izgleda da ima i benzina u vodi koju su ti sipali" :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Usput,bilo bi lepo kad bi se to moglo nazvati gorivom ili benzinom,vise mi lici na neku corbicu,jednom mi jedan majstor rece kad mi je trokirao auto"izgleda da ima i benzina u vodi koju su ti sipali" :prankster2:

Dobro čovek i reče ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Naravno <_<

Sad ce biti prica kako su kupili ranije, po visoj ceni pa se ne moze korigovati nize :huh: (ili ce korigovati za 1-2 din)

... bla bla :lol:

Ne vredi se trositi oko toga ...

Link to post
Share on other sites