Series 1 2011


Recommended Posts

bmwserie1recreacion20.th.jpg

Od motora bice ponudjeni:

Benzinci:

116i 1300cc inline 4 turbo 143KS

118i 1300cc inline 4 bi-turbo 184KS

120i 2000cc inline six turbo 218KS

130i 3000cc inline six 272KS

Nova perjanica u gami motora, bice 2200 twin turbo sa 300KS, njega ce nositi modeli sa M Sport oznakom.

Dizeli:

118d 2000cc turbo 150KS

120d 2000cc turbo 184KS

123d 2000cc twin turbo 211KS

Radi se o Hatch varijantama a coupe modeli bi trebali da nose iste motore, s tim sto ce njihov najsnazniji model biti potpuno novi Bi-Turbo motor od 3000cc i oko 360HP, za model 135i. Naravno, kompletna gama motora iz Serije 1 nalazice se i u Seriji 3 i ponekim modelima Serije 5.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Nadam se da nece tako izgledati stvarno........ Zadnji deo nepromenjen skoro a prednji mi se nikako ne dopada. Maglenke su mi razocarenje. Jedino prelepo je boja koju do sad nisam videla.

P.S. Bilo bi lepo probati 123d motor :D .

Link to post
Share on other sites
116i 1300cc

118i 1300cc

bolje onda da stave oznaku 113i

vise nije ni BMW kao sto je bio :)

Potpis na ovo...A ovi 1.3 motori će bit četvrtaci ili 3 cilindra???

btw. Bez ''guzice'' mi nije to to...BMW hatchback sucks :)

Link to post
Share on other sites

Oduvek sam voleo onaj dobro poznati zvuk sestaka...kad mu das gas,momentalno ti izmami osmeh na lice...a sta ovo,ovi trotineti,jednostavno nije to to,moze on da ima i 300ks,ali dzaba mu sve to :rolleyes:

da se ja pitam ne bih nikad stavio te 1,3 motore u BMW-a...ali jbg,ja se ne pitam...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bmw%201%202011.jpg

Nova generacija BMW-a serije 1 (fabričke oznake F20) bi zvaničnu premijeru trebalo da ima na Salonu automobila u Frankfurtu 2011. godine, i to prvo u hatchback verziji.

Hatchback će se nuditi u varijantama sa 3 i 5 vrata, a imaće nešto veće međuosovinsko rastojanje i širi trag točkova u odnosu na još uvek aktuelnu Seriju 1 (predstavljenu 2004. godine).

Ovde treba reći da se hatchback sa 3 i 5 vrata neće neće prodavati u SAD-u, ali će se Amerikancima nuditi njegove Coupe i Cabrio varijante.

Uz dinamičniji ali prepoznatljivi BMW dizajn spoljašnjosti (ovaj render inače objavljuje nemački Autobild), nova "jedinica" će dobiti i prostraniju i komforniju unutrašnjost (sa detaljima inspirisanim novom serijom 5 i budućom "šesticom").

Što se motora tiče, u ponudi će se između ostalog naći i novi 1,5 litarski trocilindrični benzinski i dizel motori.

auto.blog.rs

Link to post
Share on other sites
Oduvek sam voleo onaj dobro poznati zvuk sestaka...kad mu das gas,momentalno ti izmami osmeh na lice...a sta ovo,ovi trotineti,jednostavno nije to to,moze on da ima i 300ks,ali dzaba mu sve to :preved:

da se ja pitam ne bih nikad stavio te 1,3 motore u BMW-a...ali jbg,ja se ne pitam...

Svi na forumu obozavamo taj zvuk, to potpisujem (to je jedan od razloga sto sam "zaljubljen" u BMW)! ;)

Ali meni se iskreno nista posle E46-ice ne svidja od BMW-ova! Postali su nekako gej i fensi i nisu ko sto su nekad bili - pogledajte samo gde su dogurali od E32 do E65-66 ili F01 jos gore... ok 7-ica je pravljena da bude glamur i kulturica, al bi ipak trebalo da nosi malo onog original BMW smeka! :D

Link to post
Share on other sites
Svi na forumu obozavamo taj zvuk, to potpisujem (to je jedan od razloga sto sam "zaljubljen" u BMW)! :o

Svaka čast na napisanom...Mislim da će se svi članovi složit s ovim :D

Postali su nekako gej i fensi i nisu ko sto su nekad bili - pogledajte samo gde su dogurali od E32 do E65-66 ili F01 jos gore... ok 7-ica je pravljena da bude glamur i kulturica, al bi ipak trebalo da nosi malo onog original BMW smeka! ;)

Ti zapravo pričaš o nastavljanju tradicije i ostavljanju detalja koje su simbolične za općenito predočavanje BMW vozila...Od tih detalja su samo još ostali bubrezi, ostalo je sve ošlo u k***c...Uistinu je tradicija opala i to masovno šta se tiče svega, a najviše motora...3 cilindra u novom BMW-u imat, to je prije par godina meni bilo nešto nezamislivo...Jebiga vrimena se minjaju i moramo se pomirit s tim da šta je, tu je...

29889_1422849526598_1093513212_1202619_4601928_n.jpg

Link to post
Share on other sites

A čuj, može se još uvik izvadit trocilindraš, napravit malo mista i ubacit m30b35 unutra...hahahahaha :D :o ;) :D :) :dance3:

Link to post
Share on other sites