Recommended Posts

Na OMV pumpi u Novom Sadu ostavim auto da mi sipa plin pun rezervoar inace rezervoar od 40l,udjem unutra uzmem sok i cigare i da platim riba mi kaze 3375din. pitam je pa koliko je stalo plina kaze ona 59l. kazem ja 59l u rezervoar od 40l kaze ona neznam ja tako pise. tada sam zadnji put bio na OMV-u.Sad sipam samo na LUKOIL tu stane uvek oko 34-35l nikad preko

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na OMV pumpi u Novom Sadu ostavim auto da mi sipa plin pun rezervoar inace rezervoar od 40l,udjem unutra uzmem sok i cigare i da platim riba mi kaze 3375din. pitam je pa koliko je stalo plina kaze ona 59l. kazem ja 59l u rezervoar od 40l kaze ona neznam ja tako pise. tada sam zadnji put bio na OMV-u.Sad sipam samo na LUKOIL tu stane uvek oko 34-35l nikad preko

Nisi trebao da im platis...

Link to post
Share on other sites

Platio si izlgeda i onom ko je sipao pre tebe :( Meni se to isto jednom zamalo nije desilo, nije se resetovao brojac, doduse, u pitanju je benzin...

Link to post
Share on other sites

ja bi im platio ali "juče". ma takav bi im haos napravio - pogotovo sto je omv u pitanju da bi bilo svasta. pa sve te pumpe su uzete u franšizu i sad oni misle da mogu da rade sta hoce. e bas zato i ne mogu da se zezaju.jednom sam na omv-u imao prepirku sa šefom, a kad sam mu rekao da ću doći sutra pre podne da popričam sa "vlasnikom" i njemu da objasnim kako funkcionišu do detalja - tu se razgovor završio naravno u moju korist momentalno. pa nismo ni mi ovce da nas šišaju kako stignu !!! samo oštro !!!

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Najgori plin sam sipao na OMV a to sam cuo jos od jedno deset ljudi

+1 UBEDLJIVO NAJGORI PLIM SAD NAS JE 11 :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

OMV- katastrofa, sipao sam evro dizel na nekoliko razlicitih

SLAP- zasluzuje BITCH SLAP koliko su losi

EKO- jos nisam uspeo da ih provalim, nekad su ok nekad mi se cini da je tesko s**nje

MOL- tu najcesce sipam i mislim da je ok

tkz DEJTONKA- (desno, pre Brankovog mosta iz pravca NBG) sasvim solidno, cuo sam da Benz ima neki dil sa njim pa da je gorivo malo bolje..

MBG- tu sam sipao samo plin u stari auto, sipam i dalje, nerealno trosi mnogo, ili kradu ili sam lud.. Za benzin i zeldi je opste poznato da kradu i da je sr*nje..

..toliko od mene

Link to post
Share on other sites

Taj dil Benza i Nisa je deo afere kupovine Benzovih kamiona i masina za drzavna preduzeca tako da ne znaci nista, takodje je dil od pre dolaska rusa. Nis bi trebalo da je ok generalno, u sva firmina kola sipamo kod njih jer daju najveci kompanijski popust i cini mi se da je evrodizel bolji nego na omv-u i to prilicno.

Link to post
Share on other sites

Nisam znao za to, tako sam nacuo, evro dizel je ok, sipao sam 3-4 puta, i sasvim je ok.

Ma Benz daje 20evra na platu pumpadziji kad vidi bmw da mu sipa losiji ;)

Taj dil Benza i Nisa je deo afere kupovine Benzovih kamiona i masina za drzavna preduzeca tako da ne znaci nista, takodje je dil od pre dolaska rusa. Nis bi trebalo da je ok generalno, u sva firmina kola sipamo kod njih jer daju najveci kompanijski popust i cini mi se da je evrodizel bolji nego na omv-u i to prilicno.

Link to post
Share on other sites

Siguran sam da je plin na OMV-u katastrofa, iste stvari mi se desavale od gore navedenih, stane vise nego sto je zapremina boce i troshi vishe.

Ima li neko iskustva sa plinom na MBG pumpama, zadnji put sam tu sipao, tek presao 50-ak Km tako da ne mogu da dajem sud o njima. Ajde ako ima neko duze iskustvo sa njima neka kaze posto mi odgovara cena kod njih i blizina. Cim se predje pancevac i krene za borcu tu je velika konkurencija pumpi u 2 km tako da je to odgovor otkud jeftinije gorivo na tim pumpama nego u celom gradu. Tu je prvo OMV pa MBG pa Knez pa Lukoil pa EKO. TIm redosledom idu u 2 km i na toj MBG pumpi sipam plin po 73.90. . .

Link to post
Share on other sites

Ja sipam bas na toj MBG u Visnjickoj, od 2005e kad sam polozio, a i dan danas sipam tu u sestrin auto tj moj stari. Ne znam vise, sta da kazem, mislim da kraduckaju kao i vecina, auto mi znatno vise trosi nego pre par godina, a dobro se odrzava. Necu da gresim dusu i samo njih da krivim, ali inace su poznati da vole da povecaju bocu :) U sustini nije los kvalitet plina, ali sve ostalo, banana :P

Siguran sam da je plin na OMV-u katastrofa, iste stvari mi se desavale od gore navedenih, stane vise nego sto je zapremina boce i troshi vishe.

Ima li neko iskustva sa plinom na MBG pumpama, zadnji put sam tu sipao, tek presao 50-ak Km tako da ne mogu da dajem sud o njima. Ajde ako ima neko duze iskustvo sa njima neka kaze posto mi odgovara cena kod njih i blizina. Cim se predje pancevac i krene za borcu tu je velika konkurencija pumpi u 2 km tako da je to odgovor otkud jeftinije gorivo na tim pumpama nego u celom gradu. Tu je prvo OMV pa MBG pa Knez pa Lukoil pa EKO. TIm redosledom idu u 2 km i na toj MBG pumpi sipam plin po 73.90. . .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Izbegavajte Gile gas, kod buvljaka i kod pancevca, toce plin na manjem pritisku od propisanog i na taj nacin vas kraduckaju

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...