Recommended Posts

Zna li neko neki aktivan link za iGO,rezolucija telefona je 960x540,koju god sam skinuo pise:missing or incomplete folder

Link to post
Share on other sites

Izgleda da pogresno radis. Moras na kartici ili u memoriji telefona na ROOT da imas instalaciju i folder IGO sa folderima content,license, itd... Moze da se desi da ti izbaci gresku u vezi skina i rezolucije, ukoliko se to desi onda ti treba odgovarajuci sys.txt fajl (kofiguracioni fajl) za tvoju rezoluciju.

Link to post
Share on other sites

A jel sve ostale programe normalno instaliras? Jesi cekirao u podesavanjima ono mock locations i unknown sources?

https://www.dropbox.com/sh/hq6ikvnvexe0nck/AAAY6_8jDbagGUqkI6lu4LYVa

skini moju instalaciju koja radi, iskopiraj sve ovo u jedan folder, pa pokreni sa telefona, imas najnovije mape i kamere

Link to post
Share on other sites

A jel sve ostale programe normalno instaliras? Jesi cekirao u podesavanjima ono mock locations i unknown sources?

https://www.dropbox.com/sh/hq6ikvnvexe0nck/AAAY6_8jDbagGUqkI6lu4LYVa

skini moju instalaciju koja radi, iskopiraj sve ovo u jedan folder, pa pokreni sa telefona, imas najnovije mape i kamere

evo probacu pa javim sta je bilo

Link to post
Share on other sites

A jel sve ostale programe normalno instaliras? Jesi cekirao u podesavanjima ono mock locations i unknown sources?

https://www.dropbox.com/sh/hq6ikvnvexe0nck/AAAY6_8jDbagGUqkI6lu4LYVa

skini moju instalaciju koja radi, iskopiraj sve ovo u jedan folder, pa pokreni sa telefona, imas najnovije mape i kamere

da sve ostalo ok,poslednji put sam skidao sa serbian foruma i ispisuje mi nesto global cfg da nije u redu,a ovo druze na eng ne razumem,jako sam los sa stranim jezicima ali uzas

Link to post
Share on other sites

Da, vrlo bitno, koji operativni sistem u telefonu?

Ja sam ovde skinuo. Ako i ne radi neki link hoce ljudi da ga obnove.

IZBACUJE MI GRESKU GLOBAL CFG

Link to post
Share on other sites

Izgleda da pogresno radis. Moras na kartici ili u memoriji telefona na ROOT da imas instalaciju i folder IGO sa folderima content,license, itd... Moze da se desi da ti izbaci gresku u vezi skina i rezolucije, ukoliko se to desi onda ti treba odgovarajuci sys.txt fajl (kofiguracioni fajl) za tvoju rezoluciju.

radim ovako na memorisku karticu snimim folder iGO,drugi folder je apk,kad instaliram on mi napise global_cfg not found

Link to post
Share on other sites

USPEOOOOO,HVALA SVIMA,RADI iGO KAO SAT,iGO PRIMO 960X540 AKO NEKOME TREBA NEKA SE JAVI,POSLACU MU NEKAKO

Link to post
Share on other sites

E a jel zna neko što mene zeza moj IGO. Naime non stop gubi gps satelit. Znači šljakao je normalno. Medjutim sad krene sve normalno, pa posle 30tak sekundi se izgubi signal i ne nadjega više. Telefon je neki alkatelov tj. Telenor Smart hd. Kako me samo u Stuttgartu zahebo, strasno....

Link to post
Share on other sites

E a jel zna neko što mene zeza moj IGO. Naime non stop gubi gps satelit. Znači šljakao je normalno. Medjutim sad krene sve normalno, pa posle 30tak sekundi se izgubi signal i ne nadjega više. Telefon je neki alkatelov tj. Telenor Smart hd. Kako me samo u Stuttgartu zahebo, strasno....

Mislim da ti je problem u telefonu,zena i ja imamo identicne telefone,alcatel,njen uhvati gps signal posle 15 minuta a izgubi ga ako se pomeris metar ili udjes u kola,znaci samo na otvorenom ima,a moj radi kako treba

Link to post
Share on other sites

@Sicko

Telefoni imaju A-GPS, tkzv assisted GPS i u velikoj mjeri se oslanjaju na podatke iz mobilne mrezhe da ugrubo lociraju lokaciju, a onda GPS da finu lokaciju, preciznu u par metara. Svaki GPS kad ga ugasish, i onda upalish u nekoj drugoj zemlji (udaljenoj par stotina km) ima problem da locira satelite jer je to tkzv hladni start, tu mu umnogome olakshava posao mobilna mrezha. Ako te zezao dok si bio u Njemachkoj, vrlo vjerovatno je razlog da si imao iskljuchen prenos podatak u roamingu (shto je i logichno). Ako te zeza i u Srbiji, a imash ukljuchen prenos podataka, zeza te telefon onda, nije IGO kriv.

Link to post
Share on other sites

Moguce da je to u pitanju bilo. Baš ću da ga testiram sad ovde u Srbiji sa uključenim mrežnim internetom. Hvala.

Slazem se sa mzex ali mislim da je prednost iGO bas taj sto ne mora da koristi internet,mozda oko prvog lociranja ali kasnije ne bi trebalo,ako vec kuca int onda ima google map pa mu iGO i ne treba

Link to post
Share on other sites

Ne treba ti internet. I na moj i na zenin telefon sam ubacio navigaciju i nikad nisam palio internet sa navigacijom. Probaj da ubacis u telefon neki program poput gps fix ili slicno. Idi na neki forum gde se prica o navigacijama. Imas link koji sam dao u prethodnom postu. http://serbianforum.org/

Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je problem u telefonu,zena i ja imamo identicne telefone,alcatel,njen uhvati gps signal posle 15 minuta a izgubi ga ako se pomeris metar ili udjes u kola,znaci samo na otvorenom ima,a moj radi kako treba

Problem moze biti u anteni za prijem signala koje su uzasno male i uz malo pomeranje iz lezista dolazi do problema. Imao sam Nokiu koja je jedva hvatala signal, posle dodavanja parceta obicne zice radila skoro savrseno (simbian) HTC isto dodato parce zice i za par min hvata signal u zatvorenom

Link to post
Share on other sites

Ljudi, ne lupam i ne nagadjam, guglajte shta je A-GPS ili assisted GPS, to mi je posao, ne pricham laichki. IGO ne treba internet da bi koristio mape, to je offline navigacija, telefon treba data prenos da mu pomogne pri prijemu GPS lokacije, pogotovo u gradu. Telefoni imaju puno loshije GPS antene i nemaju visoko specijalizovan hardver za GPS kao neki Garmin ili slichan uredjaj.

Link to post
Share on other sites