Recommended Posts

ma kakav Rasic!

Sta znaci to `ma kakav Rasic`?

Obrazlozi ako imas neki argument protiv, ako nemas onda se ne izjasnjavaj.

Ja sam u moja kola ugradio kod njega plin, i ekstra sam zadovoljan uslugom i pristupom poslu. Po preporuci mnogih ljudi sam otisao i nisam se prevario, a silni ljudi se kunu u Ivanovo znanje oko plina ( uostalom , licno sam video i testirao par njegovih ugradnji).

Svaka cast npr. Babicu ili Ranku, ali za njih sam samo cuo lepe reci, ali ih nikada nisam video u praksi, pa ne mogu da ih hvalim na nevidjeno.

Link to post
Share on other sites
Sta znaci to `ma kakav Rasic`?

Obrazlozi ako imas neki argument protiv, ako nemas onda se ne izjasnjavaj.

Ja sam u moja kola ugradio kod njega plin, i ekstra sam zadovoljan uslugom i pristupom poslu. Po preporuci mnogih ljudi sam otisao i nisam se prevario, a silni ljudi se kunu u Ivanovo znanje oko plina ( uostalom , licno sam video i testirao par njegovih ugradnji).

Svaka cast npr. Babicu ili Ranku, ali za njih sam samo cuo lepe reci, ali ih nikada nisam video u praksi, pa ne mogu da ih hvalim na nevidjeno.

Pa zar si iso u Bg samo da bi ugradio gas, pa zar na jugu niko nezna to da radi, to je izgleda neka nasina tehnologija taj gasni uredjaj. Ja imam Neska ovde u Le i kad god mi nesto treba ne moram da palim za Bg a lik radi korektno, cene su totalno ok i nemam zamerki sem guzve koja je kod njega skoro konstantno.

Link to post
Share on other sites

Tada kad sam ja ugradjivao, otisao sam do `vidjenijih` majstora u Nisu, raspitao se malo, popricao s njima, video njihovo (ne)znanje o plinu,nervirao se sto znam vise o njih, a njima je to hleb, i resio da ipak dam 50 evra vise za ugradnju i 50 evra za put i odradim to kako treba. U principu, vakuumski uredjaj je u pitanju, nikakva posebna nauka, ranije sam ugradio sam u svog golfa i juga, ali sam hteo da sve bude profi,jer sam bio odusevljen kakav sam auto kupio, pa sam hteo da sve ostane maksimalno. Kasnije, kad mi je Babic poklonio LCS, sam sam ga ugradio, jer nisam imao vremena da se majem do Bg-a, a u Nisu za taj uredjaj nisu uglavnom imali softver, a ONAJ koji je imao, ocenio sam da je vacaros i nervirao me....i eto, sam ugradio i podesio, pritom mi je upravo pomenuti Ivan dao podrsku i objasnio sta i kako, a kasnije mi poslao i softver i pokazao semu kako da napravim interfejs.....i kako da ne hvalim takav pristup poslu i musterijama? A na stranu sto kad sam dvaput bio do Bg-a, pa svratio na stelovanje i promene filtera, nikad nista nije hteo da mi naplati (zbog cega i dalje pomalo crvenim), cak mi je i dao ekstra filter da sam zamenim kad dodje vreme, a sve sa pricom ` kad si ti presao 250km samo zbog mene, ovo je najmanje sto mogu da uradim....`

I da, za pojedine motore ugradnja plina je nauka i ne zna svako to da DOBRO radi

Link to post
Share on other sites

AC RASIC. Ugradio u dva svoja auta kod Ivana i znam jos mojih 5 drugara koji su tamo ugradili, nikakvih problema ni na atestu ni u radu nikada imali nisu.

Link to post
Share on other sites

Ranko,proveren.Plindzu sam stavljao kod njega i prezadovoljan sam.Mislim da je on pravi izbor iz prostog razloga sto covek razume sta zele ljudi koji bi da voze BMW a da ipak malo ustede a i dalje da imaju priblizne performanse kao kad voze na benzin.On to razume jer on vozi BMW M5 na plin...tako da je moj predlog on ali ti isto predlazem da se bas dobro raspitas jer je plin osetljiva stvar i lako mozes da se zeznes ako odes na kraju kod nekog nazovi "majstora" koji ce ti sve zeznuti...pozz

Link to post
Share on other sites
Tada kad sam ja ugradjivao, otisao sam do `vidjenijih` majstora u Nisu, raspitao se malo, popricao s njima, video njihovo (ne)znanje o plinu,nervirao se sto znam vise o njih, a njima je to hleb, i resio da ipak dam 50 evra vise za ugradnju i 50 evra za put i odradim to kako treba. U principu, vakuumski uredjaj je u pitanju, nikakva posebna nauka, ranije sam ugradio sam u svog golfa i juga, ali sam hteo da sve bude profi,jer sam bio odusevljen kakav sam auto kupio, pa sam hteo da sve ostane maksimalno. Kasnije, kad mi je Babic poklonio LCS, sam sam ga ugradio, jer nisam imao vremena da se majem do Bg-a, a u Nisu za taj uredjaj nisu uglavnom imali softver, a ONAJ koji je imao, ocenio sam da je vacaros i nervirao me....i eto, sam ugradio i podesio, pritom mi je upravo pomenuti Ivan dao podrsku i objasnio sta i kako, a kasnije mi poslao i softver i pokazao semu kako da napravim interfejs.....i kako da ne hvalim takav pristup poslu i musterijama? A na stranu sto kad sam dvaput bio do Bg-a, pa svratio na stelovanje i promene filtera, nikad nista nije hteo da mi naplati (zbog cega i dalje pomalo crvenim), cak mi je i dao ekstra filter da sam zamenim kad dodje vreme, a sve sa pricom ` kad si ti presao 250km samo zbog mene, ovo je najmanje sto mogu da uradim....`

I da, za pojedine motore ugradnja plina je nauka i ne zna svako to da DOBRO radi

Ma on je dobar i tacka, i kao majstor i kao covjek.

Ja sam odavde posao kod njega, 1000 km, jer znao sam da je najbolji i da nema konkurencije.

Mogao sam i ovdje da radim to, ali kako?

Filtere mi salje preko poste, naravno nece ziv da mi naplati....

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pozdrav svima!

Ja imam dobra iskustva sa momcima u Vinogradskoj...mislim na Paneta i Vasketa...ugradjivao sam kod njih do sada u 4 svoja automobila i nisam imao problema sa exploatacijama istih uredjaja...uglavnom su me ispravno posavetovali, koji uredjaj u tom momentu da uzmem, a da je prilagodjen svojom specifikacijom za taj motor...mislim na dizne.

Vasketov broj je 0648447018...imaju i fiksni ali se retko javljaju, jer rade oko kola.

Moje preporuke! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo jos jednog kontakta za ugradnju plina, to su Ljuba i Deki iz Sremcice. Momci su izuzetno korektni, pedantni, precizni i znaju svoj posao dobro sto znam iz iskustva jer su moji prijatelji i familija (8 ugradnji) ugradili plin kod njih.

Inace, obojica rade u zvanicnom Landirenzo servisu na Adi od kad taj servis postoji a od pre 3 godine su poceli u svom servisu privatno. Ljuba jos uvek radi i u Landirenzu i kuci.

Kontakt je Ljuba 064/313-5638

Link to post
Share on other sites

Ako je to onaj sa cukaricke strane, o njima sve najbolje, prosli auto mi je bio sa Landirenzo plinom i kod njih sam isao nekoliko puta. Vrhunski profesionalizam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
da....AC Rasic Bgd rece preko phona da je obican plin negde do 380 eur za moj auto 1.8...deluju ozbiljno, kazu "dovezi auto da vidimo sta moze" ocigledno da nece da ugradjuju po svaku cenu

ja sam ugradjivao kod Rasica i uredjaj mi je bio perfektan, sve pohvale za njih. Ugradili su mi sekvent aparaturu na Suzuki Grand Vitaru od 2.000 ccm, i nikakva razlika nije postojala izmedju voznje na plin i na benzin. Snaga ista, max. brzina ista, ubrzanja identicna... Jedina razila je bila po novcanik. Sto se mene tice, servis za svaku preporuku. Cak su mi i u AMSS u Ruzveltovoj, gde sam radio atest, rekli da su jako zadovoljni kako Rasic radi, i tom prilikom nabrojali jos par servisa koji su za pohvalu. Inace, moj uredjaj je kostao sa atestom i troskovima u SUP-u oko 700 eura.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
ja sam ugradjivao kod Rasica i uredjaj mi je bio perfektan, sve pohvale za njih. Ugradili su mi sekvent aparaturu na Suzuki Grand Vitaru od 2.000 ccm, i nikakva razlika nije postojala izmedju voznje na plin i na benzin. Snaga ista, max. brzina ista, ubrzanja identicna... Jedina razila je bila po novcanik. Sto se mene tice, servis za svaku preporuku. Cak su mi i u AMSS u Ruzveltovoj, gde sam radio atest, rekli da su jako zadovoljni kako Rasic radi, i tom prilikom nabrojali jos par servisa koji su za pohvalu. Inace, moj uredjaj je kostao sa atestom i troskovima u SUP-u oko 700 eura.

Gde je taj rasic o kome svi tako pricate...

Link to post
Share on other sites
E bas cu da odem da vidim bas me zanima koliko ce da mi uzmu za moj 2.0 M50, ali sequent

Pa za Tomasetto koji je odlican sistem - oko 800 eura sto je ful OK cijena za takvu vrstu ugradnje.

Link to post
Share on other sites
Pa za Tomasetto koji je odlican sistem - oko 800 eura sto je ful OK cijena za takvu vrstu ugradnje.

Hvala al bi se ipak zadrzao na Landiju, ipak sto je provereno je sigurno... pa iako je skuplje...

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...