Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takve su u ponudi ,i ja vise volim svetliju varijantu mada uvek mogu da se poliraju i farbaju, RC 090 17 sad montiram kao zimski set a do proleca moram da napakujem 19 LM.

AL KO DA CEKA PROLECE SA LM 19 U GARAZIIIIIIIIIII.......... :(

Link to post
Share on other sites

Ofarbano srce titanijum siva, mada nocom dobija plavicasti efekat, svih 136 srafa je bilo na galvanizaciji hromom bakrom i zlatom i bukvalno su pozlaceni, samo su srafovi izasli 60e :blink:

Lepo stoje na autu mada su gume zimske pa su malo robusne, letnji set bi izgledao drugacije...

DSC_0589.jpg

DSC_0584.jpg

DSC_0585.jpg

Link to post
Share on other sites

Greske :

1. polirana i skupa felna za zimu - promasaj ozbiljan citaj bacene pare za sredjivanje, prva so i :bye:

2. ovaj profil gume, na tu felnu - ne ide brate

3. ova felna na tom autu, bez ozbiljnog patosa - opet ne ide

a sto se tice LM felni, toliko je replika u Srbji, ne znam da je neko slomio ovako iz cista mira, a znam da su fabricke felne lomili na 6 delova, tako da... Kad udaris u nesto gde se lomi sve, dzabe da li je LM orginal ili ne ... Jedina sreca je sto umesto 2000eur lomis 600 :)

Link to post
Share on other sites

To je kao skupo ? ako hoces nad*kane felne to kosta, a realno sta je 60eur za srafove,50eur za poliranje i 50eur za farbanje srca, kad od ovakvog krsa mozes da napravis ozbiljan tocak :)

Da ih vidis negde ovako bacene u travu ne bi dao 100eur za njih :D

22092007047.jpg

Link to post
Share on other sites

Slazem se s Transporterom, mislio sam da je veci tocak, 17" je bas premalo. Sve i da nije, guma je OGROMNA i auto je visok. Moje misljenje. :(

Ali s druge strane, ispalo je brutalno, kombinacija boja, sve sto je uradjeno - 5+, neko ko vozi kocku da stavi ovo i odradio je combo!

Link to post
Share on other sites

Sve je tacno, felna sa falcom trazi ultra mali profil gume a to na 17 nikako ne ide,sem da auto napakujem u zemlju a sa druge strane to nemogu jer pre svega ni u garazu nemogu da udjem

to je jedini problem, probacu sa uzom gumom i german style da dobijem drugi efekat a da ne izgubim visinu, mada ova felna kako transporter kaze nije za zimu

tako da zimski set ide na petokrake 17 a na prolece 19

malo me pokolebaste sa ove izlomljene LM ove ali ipak idemo na 19

RC ako nista drugo idu na kocku samo da prepravim trap na 5 srafa...

Link to post
Share on other sites