Bmw e36 320i


Recommended Posts

Jeli itko imao nedaj Boze iskustva sa slijecanjem sa ovim automobilim koje su sanse da se prezivi ja sam ozbiljan sto se tice brzine,dosta puta sam cuo od ortaka,tipa "daj covjece smiri se ono jbt nije ti 15god pricaju da imas velike sanse da sletis",ja sa svojom 1.2 prasim koliko god mogu 100 po zavojima mozda nekada i brze ako je kakva nizbrdica :D .S ovim bi jbt isao najmanje 120-130 inace frend mi je sa gti-om 16v golf 2 po tim krivinama isao 140 :D zelim da ga sjebem barem za 10kmh ocu 150 :D . Po ravnici da i ne pricam.

Previse gledas filmove i previse igras Need for Speed.

Cuj se sa Diodom,pa se trkajte malo,on je na primer sa stojadinom na Slaviji pun gas kroz kruzni tok,sve perunike pogazio,ne koci nigde.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se ne zezam sto se tice voznje pa vi pricajte sta ocete nego da preokrenemo temu skontao sam auto ide ko grom i to je to...

Imali razlike neke u 2.8 i 2.5 motoru gledam imaju isto konja? mozda cak 1 vise od ovoga 2.5 meni se cini 2.8 da ima 193 a ovaj 192.

Te jedno pitanje kako idu dizeli od e36?

Link to post
Share on other sites

Ah znaci nista od 2.8 onda hmm ipak cu trazit 2.5, ili 2.0 .Nije problem reci koliko je godina hahhahha 1992godiste jos imam 21 god jos malo pa 22 :D.

A to sto pricate za brzinu pa jb ga ja pa zato uzimam bmw, jer 1.2 mi je slab.I sta je prasit po krivinama 120-150,ako su krivine blaze nerazumijem,moj zivot moja igra ja ovdje pitam samo za sigurnost auta,potrosnja djelovi cijena.

Te nitko mi jos nije odg za plin.Do koliko rpm se smije okretat takav motor plin naravno sekvent.

Link to post
Share on other sites

Ako je slijecanje, onda bi trebalo biti i okrecanje? :D

Imas li ti 500e za gume i 500e za vesanje, i imas li dobar put pa da probas to sto si zamislio?

Imas li majstora ili mozes sam da garantujes da taj auto moze da prodje sa 150 ili koliko vec kroz krivinu?

Ako nemas onda nije pitanje da li ces nego kad ces izginuti sa bmw-om ili bilo kojim drugim autom

Ako ti je zelja da pokazes da si neki strucnjak onda kupi auto za drift, pa sredjuj, idi na stazu pa vozi,

doci ce i dosta ljudi da te gleda.. pa onda pokazi da si neki baja

Link to post
Share on other sites

@Glisa nisam rekao nigdje da neka golfija ide 230 samo kazem da mi frennd ima 16v gti i da je isao 130-140 gdje treba bas imat muda e pa ja ocu da ga stignem.

CasperBg82 vidim da imas taj motor ? imas li plin u njemu koliko obrtaja vrtis ako imas plin :D koliko se smije na plinu jeli venturi uredjaj ili sekventni.

Btw pitam sada za auto ono sam prije malo pitao za sigurnost i brzinu jer mislim prasit sa autom.Mislim to je moja stvar hocu li sporo brzo.jel tako :D

@CasperBg82 imam i ako treba 1000€ za gume kada je auto u pitanju ne stedim jer moze vratit gadno.

Link to post
Share on other sites

Ah znaci nista od 2.8 onda hmm ipak cu trazit 2.5, ili 2.0 .Nije problem reci koliko je godina hahhahha 1992godiste jos imam 21 god jos malo pa 22 :D.

A to sto pricate za brzinu pa jb ga ja pa zato uzimam bmw, jer 1.2 mi je slab.I sta je prasit po krivinama 120-150,ako su krivine blaze nerazumijem,moj zivot moja igra ja ovdje pitam samo za sigurnost auta,potrosnja djelovi cijena.

Te nitko mi jos nije odg za plin.Do koliko rpm se smije okretat takav motor plin naravno sekvent.

Pa isto kao na benzin,samo sto plin na visokim gubi,i plus izgoris ventile...tako nekako

Link to post
Share on other sites

Imam venturi, vrti se do blokade, ali kad udari u blokadu prebaci mi na benzin tako da ga obicno ne vrtim toliko

A nije bas da je samo tvoja stvar, jedan dan ce oprasit nekog pogresnog, pa ce ti izadje slika u novinama, ili na prvoj ili na zadnjim stranama

Link to post
Share on other sites

Eh sada dolazi prica za e36 2.0 par odlicnih primjeraka sa plinom,odlicno ocuvani ali bojim se da ce mi to biti slabo,gledam na yt max brzina negdje oko 205kmh??? reko jeli ovo moguce golf 3 2.0 16v sa 150 ks koliko ima i bmw ide nekih 230kmh,a meni jedino sto je bitno jest brzina mislim je to nekome glupo ali lud sam za brzinom i nebih mogao podnijet da me podere neki mercedes,znaci jeli istina da 320i tako lose vuce znaci max kmh 205-210kmh mozda nisam dobro vidio,zanima me samo stock motori bez cipova i tih sranj*.

O

Lepo si napisao da Golf 3 ide 230,ja ne znam ko je ovde lud ali vidim da si ti nalozen do ludila ili nas malo tovaris ovde!! 320i ti ide kao taj golf,samo ima slabije ubrzanje,dok tih 230 koje ti pominjes jedva moze i onaj VR6 mada sam ubedjen da ni on ne moze toliko....mrzi me sada da trazim karakteristike. Napucaj ti tu Korsu na 200 konja,cipovanje.laseri ludila,neonke i uzivaj ona ce ti trositi 8l a ice kao nevreme :lol: :lol

Link to post
Share on other sites

Uh malo sam se zajj sorry,nikoga ne varam samo pitam misljenja i trazim savjete.Jeli istina to da na plinu na visokim okretajima izgore ventili? moze jos ko potvrdit.

E da jos jedna stvar isplati li se dati za e36 3500€ ?Ili ima nes novije jos za te pare.

Link to post
Share on other sites

Uh malo sam se zajj sorry,nikoga ne varam samo pitam misljenja i trazim savjete.Jeli istina to da na plinu na visokim okretajima izgore ventili? moze jos ko potvrdit.

E da jos jedna stvar isplati li se dati za e36 3500€ ?Ili ima nes novije jos za te pare.

Cekaj, trazis savet, pa pitas da li je istina? :-)

Siromasna smesa plina na visokim obrtajima...koliko se ja 'razumem'

Pa ako si toliki ljubitelj brze voznje, trebalo bi da znas sta to 'radi' ventilima siromasna smesa, i sta je to siromasna smesa... Ne?

Pa ti uzmi, probaj, prodji skolu, plati, samo vidi da ne bude (necijom)glavom... Da ne serem previse ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.