Recommended Posts

Pozdrav, zanima me da li je neko koristio ovo japansko ulje?

Hteo bi da metnem Eneos 5W40 u E46 320d 110KW, pa cisto da se raspitam kakva su iskustva sa Eneos i isplati li se uzimati. Nekako mi se cini da Castrol koji sam zadnji put uzeo nije isti kao onaj od predzadnjeg servisa.

Pozdrav i svako dobro.

Link to post
Share on other sites

Ja ga koristim vec dugo, vozio sam ga i u bmw-u koji je bio benzin, i evo sad u seatu koji dizel, u poredjenju sa castrolom, sve isto, mozda je cak i tisi na prvo paljenje ujutro...

Link to post
Share on other sites

pusti snovi ...

mada , lepo je videti da citiras Iron Maiden

translate please

Link to post
Share on other sites

Ok, pogledacu i to iz Belgije pa cu videti sta dalje. Hvala.

da ne pomislis da ih reklamiram, samo sam po preporuci taxista otisao kod coveka jer takstiti sipaju to ulje jer prelaze dosta km i stalno su im auta u opterecenju stani kreni...

prezadovoljan sam sa uljem . sipao prosle godine kad sam i servis radio na mom drugom autu...na prolece cu i u bmw da stavim njihovo ulje...drugar ga vozi u 525d e39, komsija u e klasi mrcedesu...ja u kombiju, cale u x trailu...stvarno su kvlitetna ulja do j...prosetaj raspitaj se sta kako pa sam odluci evo ti link marly ulja kolibri oil

Link to post
Share on other sites

da ne pomislis da ih reklamiram, samo sam po preporuci taxista otisao kod coveka jer takstiti sipaju to ulje jer prelaze dosta km i stalno su im auta u opterecenju stani kreni...

prezadovoljan sam sa uljem . sipao prosle godine kad sam i servis radio na mom drugom autu...na prolece cu i u bmw da stavim njihovo ulje...drugar ga vozi u 525d e39, komsija u e klasi mrcedesu...ja u kombiju, cale u x trailu...stvarno su kvlitetna ulja do j...prosetaj raspitaj se sta kako pa sam odluci evo ti link marly ulja kolibri oil

Ma opusteno, ne smatram ja sve reklamom. A i ja licno volim da predlazem/preporucujem svima stvari koje su meni odradile vrhunski posao, u bilo kojoj sferi.

Nego, vidim da je cena poprilicno na nivou, cak je i skuplje od recimo Shell Helix Ultra koje su mi dosta preporucivali. Pretpostavljam onda da su odlicna, pa cu ozbiljno uzeti u vid Marly-a. Hvala puno i svako dobro.

Link to post
Share on other sites