Podizac stakla za e46


Recommended Posts

Upravo sam kupio 320 d,e46 i zapazio sam da se cuje neki zvuk kada zatvaram moj(vozacev) prozor,citao sam po netu i kazu da je to znak da ce vrv da crkne taj motoric.Ima li neko neka slicna iskustva i ima li neki savet? Pozdrav!

P.S. posto sam ga kupio sada icicu ovih dana da mu uradim servis,zivim blizu Bate pa me zanima da je on dobar automehanicar?Jos jednom veliko hvala i pozdrav !

Link to post
Share on other sites

Bata nije dobar mehaničar... Bata je odličan mehaničar. Nećeš pogrešiti. Za podizač treba videti da li su u pitanju vođice ili sajla. Ja sam u Nišu menjao obe prednje vođice.

Link to post
Share on other sites

i koliko te to kostalo? citam neke sumanute cene na netu... btw zna li neko nesto o ugradnji xenona? angel eye i tako to,koliko je to para? i da,razmisljao sam o parking senzorima :) ...hvala puno za ovu inf u vezi bate

Link to post
Share on other sites

i koliko te to kostalo? citam neke sumanute cene na netu... btw zna li neko nesto o ugradnji xenona? angel eye i tako to,koliko je to para? i da,razmisljao sam o parking senzorima :) ...hvala puno za ovu inf u vezi bate

Vodjice su 700 dinara po komadu, a dve idu na prozor i sajla oko 1000 dinara. Ovo navedeno sve ugradjujem ja. Javi se na PM.

Link to post
Share on other sites

Dobar dan leone63 Imam 320d karavana i hvali mi prednji desni unutrasnji plasticni zavrsetak blatobrana vozacev podizac stakla radi ali se prosuo moram rukom pazljivo da podizem spustanje zaglavljuje a zadnji je crko skroz tj nedaje znake zivota

Moje pitanje je koliko je komlet sajli za prednji vozacev podizac i dali imas tu plastiku unutrasnju

Neda mi kisa da radim oko auta pa neznam sta tacno bi trebao da porucim za podizace

Imam druga vozi autobus iz Herceg novog za Bg svaku drugu noc pa nije problem da mi stigne a mogu uplatiti preko poste

Hvala unapried

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Mogu da ti kupim sajle i vodjica, a ti vidi sta ti treba, a za zavrsetak blatobrana, najbolje slikaj da ne bude greske pa posalji na PM.

Link to post
Share on other sites

Jos jedno pitanje,zna li neko koliko kosta i gde bih mogao da zamenim gumu onu sto ide oko vrata,dosta je izlizana pa sam razmisljao da je promenim,za vozaceva i suvozaceva vrata :)

Link to post
Share on other sites