Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mario ce ti odgovoriti, ali koliko se ja secam (malo sam pomagao Mariu oko ovih felni tj. on radio ja gledao i pio pivo :prankster2: ) mislim da su isle na strug posto su bas bile izubijane. Inace ko od plastelina da su napravljene. Materijal, nikad gori.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ma jok imas toga gde hoces, idi na NBGD na buvljak ponesi jednu felnu i probaj kod onog luka sto valja Force alat, 150din ti je jedna gedora :)

Udjes u na srednji ulaz sa bocne strane buvljaka i recimo 4-ti red odmah tu sa desne strane je taj link...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nema ni na nbg buvdzi. Krenuo sam sa pravljenjem alata jer na ebay-u dva nasadna desetougaona kljucha koshtaju 70 evrica. :) Ima da pokrenem serijsku proizvodnju... :angry2:

U trenutcima dosade, malo se igram;

resizedsc01141.th.jpg

Link to post
Share on other sites

a cime zastitis da neizgubi sjaj taj dio koji poliras ili treba stalno trljati tj nakon svake kise i pranja i slicno

Link to post
Share on other sites
nasadne torekse uzmes i to je to nemoras budjiti nista

Dzabe brate, nasadni toraksi se rade u 6 uglova i poneki u 8. Dok deset uglova nema nigde. Evo chisto da ti ilustrujem da vidish kako izgleda presek glave shrafa.

10stranicnaglava.jpg

BMWscanner: Ne znam, nisam doshao josh do tog dela. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Sta mozes da uradis sa ovom felnom, mozes li mi ispolirati ceo rub a da ovi krakovi ostanu u farbi i kolko je to para. Bas traze dobro sredjivanje.

DSC01158.JPG

Link to post
Share on other sites