bmw e90,par pitanja


Recommended Posts

Trenutno sam u potrazi za bmw-om e90 pa imam par pitanja za ljubitelje. Nasao sam model koji mi prilicno odgovara,u dobrom je stanju ima solidnu opremu ali bih voleo da ostatak opreme "dodam" u koliko postoji mogucnost kao shto kod e46 postoji mogucnost da se skoro sve doda. ;-)

Na primer ovaj model ima veliku navigaciju sa dvd plejerom ali nema parking senzore,da li je moguce dodati ih i programirati display da prikazuje razdaljinu i sve kao na modelima koji fabricki imaju?elektronski preklopivi retrovizori,diode u bravicama,i josh slicnih stvari??? I koliko to otprilike moze da kosta?

Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala....Imam josh jedno pitanjce: Da li se umesto LCD display-a za navigaciju od 6" koji nema podrsku za dvd moze staviti bmw-ov display od 8" i donji citac dvd-a pa da sve to radi..Ili su potrebne josh neke prepravke?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ajd' da pitam i ovde.

Planiram da kupim e90, facelift, 2009. god. Cuo sam da isti model ima nekih problema sa lancem, koji kao ne moze da se sredi. Da li to neko moze da potvrdi ili demantuje?

Link to post
Share on other sites

Imam druga koji ima E90 2006 god nije facelift mehanicar je po struci pa se malo bolje razume u to on je bas iz tog razloga uzeo stariji model motora zbog tih lanaca. Ali moze da se resi naravno. On je radio komletnu generalnu motora na e90 2008 god facelift covek je vozio sa pukmutom turbinom iz grcke i sjebo ga totalno i sve su zamenili pa cak i te lance i odstranio neke tegove koji stoje kod tih lanaca da budem iskren nisam cuo motor bmw dizel ni jedan da tako tiho radi kao je benzinac...

Link to post
Share on other sites

E bas bedak. Ristajl model mi je mnogo, mnogo lepsi :) Ali je zato ristajl model i jedno 4-5 K evra skuplji.. Moracu da uzmem klasicni e90, sa ruznim stopaljkama, ali cu ustedeti dosta para i necu imati problem sa lancem.

Link to post
Share on other sites

Znam :) Dobre su one sa skroz crvenom plastikom. Ali opet, nije im moderan oblik. Najbolje bi bilo kad bih zamenio poklopac gepeka i namontirao stopaljke od ristajl modela, ali to je vec teska seljanija...

Link to post
Share on other sites