Recommended Posts

Pozdrav, imao sam dosta problema sa muzikom i displejom u autu pa me zanima samo neko da me neko uputi kako da se ugradi onaj mp3 plejer najobicniji umesto ovoga sto imam. Znam da je uzasno i dziberski ali nemam vise resenja. Ako je bilo postova o tome molim samo za link jel ne mogu da nadjem ;)

Link to post
Share on other sites

to kad dodajes gas, imas u skrivenim podesavanjima opciju GAL ako se secam i parametre od 1-6, nadji na netu kako da dodjes do tog menija

Link to post
Share on other sites

Meni ima opcija speedvolume i kad stavim na 6 kako ubrzavam sam se pojacava ako si na to mislio?

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Nema to veze sa pojacavanjem muzike,bar ja tako mislim,speed volume je osetljivost tockica za pojacavanje i smanjivanje.Mozda gresim

Link to post
Share on other sites

GAL - Speed sensitive volume control. The speed sensitive volume control can be adjusted from level 1-6 using the 6 preset audio buttons. Radio volume increases more at level 6 and less at level 1 (road speed dependent). Vehicles equipped with DSP do not use this feature.

Link to post
Share on other sites

ljudi nema to veze sa dodavanjem gasa :)))

sto rece boban,to je samo brzina pojacavanja-smanjivanja

na 1 ,trebas vise puta da okrenes tockic da bi pojacao na max,ili obrnuto za smanjivanje

na 6,manje puta okreces tockic da dodje na max

najfunkcionalnije je kad pojacavanje i smanjivanje radis preko volana,stavis na 6 i onda brzo pojacas i smanjis,netrebas prst da drzis 2 minuta da bi smanjio ,a motas volan u krivinu npr

Link to post
Share on other sites

Ima veze. Probao ja. Kako ubrzavam pojacava se. Ali ne na obrtaje nego sto vecom brzinom ides glasnije se cuje.

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Tacno 100%. Opcija Speed volume je bas zato namenjena, kako auto povecava brzinu, muzika se sama pojacava. Imao sam na e36, na e46 i sada na e39.

Link to post
Share on other sites