Gde u SRB ima E30 IZUZETAN?


Recommended Posts

Uslovi:

Prvi vlasnik ili drugi vlasnik min 8 godina

Originalna kilometraza < 120.000

Servisni podaci min 5 god, originalni racuni min 3 godine

Originalna boja, enterijer, tockovi

Ocuvan, garaziran

Originalna kubikaza < = 2.0

Molim dajte informacije, predloge i kontakte, i orijentacione cene naravno

Link to post
Share on other sites
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima drugar bas to sto trazis ali je i cena malo jaca, i presla je pravih 160000km.

Ne prodaje je ali kaze ako dodje neko ko ce ceniti stanje vozila i ispostovati cenu neka tera.

mIslim da je cena oko 2500e.

Radi se o modelu iz 87god 318 M10.

Link to post
Share on other sites

Ima covek kod mene u gradu kocku 86msm 316 m10,presla pravih 90.000km ,covek je kupio kad je bila stara samo 3 god,vrlo slabo je vozi.Neznam dali je na prodaju,mora da se raspitam. :)

Link to post
Share on other sites

Ima 318is godiste 1990, prva boja, servisna knjizica od pocetka, sve evidentirano, racuni i ostalo

Prvi vlasnik kod nas, redovno odrzavan, zimi nije vozen

fotografija0293e1mal.jpg

fotografija0295e1mal.jpg

Imam kupca za ovaj auto, daj kontakt, adresu, bilo sta???

Link to post
Share on other sites

ima covek jedno 100km od banjaluke kocku 318is, 52.000km je presla, kocka je nova i bukvalno kao da je iz fabrike izasla, nema tackice na njoj, kaze da nikada nije pokisnula i da se nikada nije po mokrom vozila, prvi je vlasnik, i sve sto je kupovao za nju za servis salje mu brat iz austrije.

Koliko znam nije na prodaju, ali kao kad bi neko izvukao finu lovu, razmislio bi.

Link to post
Share on other sites

caspere daj meni, taman za zenu auto. tokio ce ga sjebati sa nekim ruznim felnama.

Daj joj ti ix-A, manje su sanse da ti svrlja po drumu.., a i automatik je, idealno za zenu! :P

Link to post
Share on other sites

pa drug zivi u BG i ima srbijansku dozvolu i ovde sam mu nasao peugeot 205 gti i dosao momak kupio, prepisali ga na njegovog nekog rodjaka ovde i taj rodjak mu dao u Autom-moto savezu punomocje da moze da upravlja vozilom, svake godine dodje da ga registruje ga i to je to.

evo 4 godina on voza auto i ne gleda ga ispred zgrade.

Link to post
Share on other sites

izbrisani postovi na temu siroki/uski stop (momak je shvatio)...

.....

@CAsper, Tokijo

Najbolje bi bilo kada bi vlasnik crvenog e30is dao neku svoju cenu ispod koje ne bi prodao...a onda da nas nekoliko licitiramo dalje, naravno ne na forumu :)

A sta ako uleti nesto pravo kod nekog preprodavca, zanima ili ne ?

ok..imaj u vidu ovaj oglas pa ponudi nesto....ALI, preprodavac tipa: lik naleteo na dobar auto, iziveo se godinu dana, nema lovu za registraciju i sl...ne dolazi u obzir

Teziste je na vlasniku.

Link to post
Share on other sites

Imacu te u vidu , jednog imam u steku i pokusavam vec godinu dana da ga kupim i nadam se da ce uskoro biti vezan u mojoj stali .

Gledao sam sinoc na mobile de , ima ih sa 20000-30000 km za 3000-3500 eura tako da ako zelis novi stari auto ...

Link to post
Share on other sites