Recommended Posts

Sve moze da se napravi. Ja sam napravio AUX, bleuthoot, free TV, sada radim da mi idu i video snimci sa androida. Takodje imam u planu i rikverc kameru jer moze.

Link to post
Share on other sites

din 2 ti nije bas pametno stavljati u e46 previse skucen prostor iza moras da iseces plastiku ( poklopac) hladnjaka klime pa otvoris klapne za Noge pa bije vreo vazduh direkt u njega,mislim nije tesko resiti sve te probleme ali greota je iskasapiti auto zbog dvd .... uzmi tipski 1 din za e46 najbolje resenje po meni ili fabriku zveknes aux i cao..

Link to post
Share on other sites

narucio sam nekog kineza, 7", 1ghz procesor, 1gb ram, sa androidom pa ako ti nije hitno sacekaj 2-3 nedelje da meni stigne pa da vidim kako radi. Mozda uzmem vise komada posle ako valjaju, bice im cena ispod 150e

Link to post
Share on other sites

Imaju Kinezi koji su visa klasa i imaju 2 godine garanciju. Ja sam uzeo za sebe i tri druga tako da imam neki dil sa njima pa su i cene nize i to bogami negde oko 70USD od ovih na sajtu

http://www.eonon.com...er=1&txtKey=BMW

Jedini nedostatak je u kvalitetu zvuka koji je valjda popravljen u ovim novim serijama.To bas ide na zivce,mada ja imam neke prastare bmw zvucnike koji su bas poznati po "kvalitetnom zvuku":angry:

Link to post
Share on other sites