Recommended Posts

Sredinom Marta sam sa nekoliko prijatelja bio u Minhenu a povod odlaska je bio sajam preduzetnistva,naravno odlazak u Minhen bez posete mestu gde se proizvodi BMW je nazamisliv tako da smo se organizovali i iz centra gde smo bili smesteni u jednom hotelu otisli na meni najbitnije mesto koje se nalazi u Minhenu.Datum 14.3.subota.

Slike govore sve dalje sto bi rekao.

Link to post
Share on other sites

Planiras li otvaranje jos tema sa minhenom ili smatras da su dve dosta?

Jedna se smestila greskom na pogresno mesto.Evo specijalno za tebe jos slika da vidis sta se sve vozi u civilizaciji,necu naravno ubacivati slike iz grada da vidis kako se i zivi u civilizaciji.

DSC_1379.jpg

DSC_1381.jpg

DSC_1382.jpg

DSC_1383.jpg

DSC_1384.jpg

DSC_1385.jpg

DSC_1387.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Bio sam pre par dana u Minhenu,ostao bez texta i uživao nekih dva sata, :blink: :blink: :o :o

Jedno obaveštenje za buduće posetioce BMW Museum,uz člansku kartu BMW kluba dobijate popust na ulaznicu i košta vas umesto 10€ - 7E :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja sam bio prošle godine za vreme oktobarfesta u Minhenu i platio sam ulaznicu u muzej 6€ ... za welt tada nije trebala ulaznica ...

U muzeju sam bio skoro 5h :) Baš ima da se vidi / pročita ... najtoplija preporuka.

Link to post
Share on other sites

Ja sam bio prošle godine za vreme oktobarfesta u Minhenu i platio sam ulaznicu u muzej 6€ ... za welt tada nije trebala ulaznica ...

U muzeju sam bio skoro 5h :) Baš ima da se vidi / pročita ... najtoplija preporuka.

Za Welt ne treba ulaznica ni sada, samo za muzej.

Link to post
Share on other sites