Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahahaha e jbg... hteo da povežem to moje ovetlenje na prekidač kako ste mi objasnili i onda ukapiram koliko ja nemam pojma o temi uradi sam... Nigde nema prekidača na vratima??? gde se uopste nalazi taj prekidač???

Link to post
Share on other sites

Onda na vratima, negde moga postovati. Jer pri zatvaranju vrata, vrsi se zatvrarawe strujnog kola, a potenciometar regulise postepeno gasenje.

Link to post
Share on other sites

Onda na vratima, negde moga postovati. Jer pri zatvaranju vrata, vrsi se zatvrarawe strujnog kola, a potenciometar regulise postepeno gasenje.

jedino u vratima, spolja se ne vidi nigde kao na ostalim automobilima golfu npr...

Link to post
Share on other sites

Brate, mora biti neki prekidac (jer ne verujem da ima senzor pokreta), kada se zatvore vrata on se pritisne i vrsi zatvaranje, tj. otvaranje strujnog kola.

Link to post
Share on other sites

Brate, mora biti neki prekidac (jer ne verujem da ima senzor pokreta), kada se zatvore vrata on se pritisne i vrsi zatvaranje, tj. otvaranje strujnog kola.

znam da mora da ima ali sa vidljive strane se ne vidi, jedino da je smesten u vratima tako da ga neka polugica aktivira

Link to post
Share on other sites

stavi curtoasy light usporeno gasenje i paljenje svetla,taj sklop kosta 7eura a vremenski rele sa milionspot trafoom kosta 15eura a sa finderom nekih 20-tak eura,rele moze da se napravi i elektronski a ne mehanicki posto je svaki rele u kutijici mehanicki,ima to sve sa smd elektronikom,kosta do najvise 5eura sa sve didama jedna dioda je 15 dinara fi5mm 3,6v 20mA,imas recimo i smd led diode fi2mm koje neces videti uopste ali kad ih ukljucis vide se na 50metara u mraku naravno

Link to post
Share on other sites

Super si to uradio ali mi se ne svidja.. 5 za trud

Slazem se sa Mikjem 100%. Ali ukusi su razliciti. Ako se tebi svidja samo napred. Ti vozis svoj auto, a ne ja ili neko drugi.

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Mikjem 100%. Ali ukusi su razliciti. Ako se tebi svidja samo napred. Ti vozis svoj auto, a ne ja ili neko drugi.

pa meni se ne svidja da stalno bude upaljeni vec onako kako sam zeleo... kad ugasis auto i da svetli dok ne zakljucas odnosno kad otkljucas dok ne das kontakt...:rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Nije u tome "problem" bmw nosi angel eye's, audi LED :) Boljeda si stavio da ti svetli onako ispod rucki od vrata, ali ujednaceno, to ja sad kod sebe namestam :)

Pa ko kaze da nisam namestio angel eye's??? On svetli non stop kada ukljucim kontakt, a diode na samolepljivoj traci sam hteo da rade isti posao kao i migavci kad odkljucas i zakljucas auto po 10-tak sekundi i to je to... Napravicu bolji snimak... ne izgleda tako lose kao na ovom snimku :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...