Recommended Posts

Ovako:

Imam MK III navigaciju na e39ci, i posto koj ce mi navigacija nikad nisam pokusavao da stavim neke mape s kojima sam i kupio auto, ali vidim kod drugara da ima M logo na ekranu kada pali auto, a meni samo pise BMW. Izguglam i nadjem sve i sad sam hteo da probam da uradim update softvera navigacije. Ali u startu kad ubacim cd pozadi u onaj komjuter od navigacije, on ga primi pa ga odma i izbaci, i tako u krug, probam sa mapama original bmw-ovim, i njih odma izbacuje, nece da ocita disk.

E interesuje me da li je neko imao slican problem, i posto pretpostavljam da je citac crkao ili nesto tako, moje pitanje je:

Koja je procedura razmontiravanja tog kompjutercica gde se ubacuje cd, jer bi ga onda negde odneo da se rastavi da mu se zameni taj citac ili sta je vec crklo?

p.s. na ovim stranim forumima nisam nista uspeo da nadjem sem da na ebayu kupim drugi taj kompjutercic, od 250$ ali nije sigurno u kakvom je on stanju...

neki predlozi...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

E resih problem ja al nisam napisao... Krntija ta mkIII, nekako sam sredio i dobio m logo kad ulazim u auto :dance3:

Link to post
Share on other sites