PRSTENOVI ZA CAJGERE za e30, e34, e36


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovde je prijavljivanje za e30, imas u prijatelji kluba temu ili pokreni novi topic za e36, posto je fora da na vecu seriju Bora napravi manju cenu.

Link to post
Share on other sites

znam da je topic posvecen za e30 ali ja vozim e34 i prijavljujem se iz sledeceg razloga:

zar nije logicno da nas bude sto vise,ali nebitno koji model a i samim tim cena je manja....jesam li u pravu????

Link to post
Share on other sites

Ne znam, pitacemo Boru ali mislim da je fora da sve sto pravis na masinama koje on ima sto je veca serija, manja je cena proizvodnje, kao recimo kod stampanja, dobar deo cene je priprema tako da nije svejedno za koji model.

Link to post
Share on other sites

ej tek sad sam video,hocu i ja 1 obavezno komplet za E30 naravno, a moze i sa onim prstenovima za visokotonce kod retrovizora posto imam takve maske (skinuo sa m3 kabria slupanog skroz,samo to je ostalo upotrebljivo,skoro)

Link to post
Share on other sites

moze ljudi nije bitno koji model imate trebam samo da vidim da pokupim mere mada sam se dogovorio da ce alex da izmeri kod njega pa da mi posalje mere za E34

znaci ko je zainteresovan slobodno nek se upise,nebitno od modela pa cemo dalje videti sta i kako

pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :thumbsup:

super

ajmo onda spisak redom ja cu prvi pa nastavite niz:

1. VUJKE e34

2...........

Link to post
Share on other sites

Drugari, cena je formirana, sistem je postavljen, posto smo iz rznih gradova, predlazem da svako lepo kontaktira Boru i zavrsi direktno sa njim ili da se prave grupe po gradovima jer pretpostavljam da to smanjuje troskove slanja.

Link to post
Share on other sites

nema potrebe za komplikacijom, svako posalje coveku adresu, on posalje set i gotovo - pa nije postarina toliko strasna...

Link to post
Share on other sites

ma da ljudi posta je smesna i hvala bogu imamo jako lep razvijeni kurirski system u zemlji.

napravite vi prvo spisak da bi se ja orijentisao koliko ce mi materijala trebati od prilike jer mi nestalo sve sto sam imao :pilot:

pozdrav

Link to post
Share on other sites

jedan set za E34 je gotov pa ko se prvi javi bice mu poslato sutra ili prekosutra u zavisnosti kad vidi poruku :)

adresu i podatke nek mi posalje na pm

PS:kicku sam poslao prvi uzorak za e30 pa ce sutra javiti kad ih ugradi

pozdrav

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.