Prodavnice delova za pohvalu


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bmw Line je za preporuku, bio sam kod lula jednom nije imao ni antifriz, drinjaka sam pitao za kartet da mi da na rate preko firme reko kao javice mi nije vise ni nazvao, tako da Line i da kod Mice u Auto S sam nalazio takodje delove koje nisam nalazio na ostalim mestima daje i na rate jedino sto su jace cene eto toliko

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Daru Car-Sofija..Ogroman Bmw servis u sklopu servisa,prodavnica i ogroman auto salon.Jeste da je u Sofiji,ali za sve ljude sa juga,npr iz Nisa to je 1.5 sat voznje.Tamo vam otvore nalog,i imate minimalno 10% popusta na sve delove.Ja sam za moj auto tamo kupio ceo set kvacila pre nedelju dana i ispalo je jeftinije nego sa nekim zamenskim varijatama,s tim sto sam dobio malo veci popust jer sam clan od 2005-te godine! Npr cena zamenske lamele kod nas 13200din,a ja sam je platio original 184lv-a sto je 90e! Nju sam naveo kao primer jer na nju sam ostvario samo 10% popusta,sto i svako dobije kad se uclani,na plivajuci zamajac sam dobio 15% A i lepo sam se proveo,dok sam cekao da mi delove donesu iz magacina gledao sam nove Bmw modele u salonu ;)

Link to post
Share on other sites

Nije klasicna prodavnica vec online.

Silux. Aftermarket delovi sasvim zadovoljavajuceg kvaliteta. Sve mi je stizalo relatavino brzo plus vrlo su profesionalni u komunikaciji. I ako se desi problem oko isporuke, vracaju novac i kratkom roku. (Verzija uplate po predracunu)

Inace visko koji sam pazario od njih,  2015-te godine, savrseno me sluzi, skoro dve godine. Za 40 evra koliko je kostao, i vise nego dobra investicija!

 

Link to post
Share on other sites