SVASTA NESTO E46 318i N42 2002


Recommended Posts

Zvao sam nekog majstora i kaže da mora da se skida glava da bi se uzubio sto mi malo nelogično. A taj klizač gde se on nalazi,jel njega pritiska spaner?

Link to post
Share on other sites

Spaner menjan prosle godine kad je uzet auto posle toga presao 12 hiljada...a ovo je bilo iz čista mira kad sam stao na semafor radio je kao dreš na leru...ostavio sam ga do uveče pa probao da ga upalim...upali ali ima isti onaj zvuk kao i oni fabrički španeri kad nevaljaju dok ne nabiju pritisak...tako isto i ovo!!! Radi ali se stresa kao nenormalan,gasi lampu za ulje i sve lampe.

Link to post
Share on other sites

Ne mora da se skida glava koliko znam. Pozovi Klinika ili Batu pa neka ti oni daju pravi odgovor.

Link to post
Share on other sites

Čak mi rekao da mogu i da ga vozim tako sto naravno nisam smeo. Auto je odslepan do Jagodine kod dečka tj. majstora koji radi samo bmw tu mi je najblize a da sam blize BG-u verovatno bi zavrsio kod Bate. Sutra se kaci na dijagnostiku i trebalo bi da se utvrdi kvar pa ćemo videti sta dalje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polomio se gornji klizač i preskočio za jedan zub. Kupljen nov set lanac oba klizača,španer i vodjica lanca u auto-leneu. Cena sa poštarinom 11500din.

Link to post
Share on other sites

Čisto da ti dam temu za razmišljnje sensor valvetronika 36000 din,nisam pitao samo mi je receno da je toliko vanos oko 30000 a ima ih dva. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites