E 36 325 TDS PROBLEM !!!


Recommended Posts

Imam problem sa E35 325 TDS Anuto nece da da dovod goriva ali je na vuci upalio i drzali smo ga na 2000 obrtaja,provozali jedan krug i ugasio se iako je gas bio vise od pola dat. Posle toga je opet upalio na kljuc i sam se ugasio,ali sam duugo verglao da bi upalio ?? Imam u gepeku elektroniku za bosh pumnpu koju bih trebao da zamenim,pa me interesuje dali je moguce da je zbog toga poceo da zeza,i ne radi lepo na leru skakucu mu obrtaji.poz tema otvorena za odgovore,gledam da ga osposobim do uranka.pozzz

Link to post
Share on other sites

Imam problem sa E36 325 TDS Anuto nece da da dovod goriva ali je na vuci upalio i drzali smo ga na 2000 obrtaja,provozali jedan krug i ugasio se iako je gas bio vise od pola dat. Posle toga je opet upalio na kljuc i sam se ugasio,ali sam duugo verglao da bi upalio ?? Imam u gepeku elektroniku za bosh pumnpu koju bih trebao da zamenim,pa me interesuje dali je moguce da je zbog toga poceo da zeza,i ne radi lepo na leru skakucu mu obrtaji.poz tema otvorena za odgovore,gledam da ga osposobim do uranka.pozzz

Link to post
Share on other sites

Pumpa je skinuta juce i oprana,sace takodje ocisceno i oprano.. Pumpu sam probao na 12v adapter i zujala je i ovako i kontra. Vraceno na autu,auto radi sta je bilo neznam,pumpa nije imala sljama u sebi.evo ga radi i sad.Dakle neznam sta mu je bilo.

Link to post
Share on other sites

Glupavi tds, imas tamo gde su releji pod haubom jedan od njih ima neke veze sa dostavnom pumpom za gorivo( i ko zna sa cime jos), meni se desavalo da zalepi i auto nece da upali, isto tako (kad sam menjao pumpu) plovak zaglavi i cim ima oko pola rezervoara auto nece da upali, a pumpa nova.U principu nista strrasno, ali zajebava samo tako dok ne nadjes sta je

Link to post
Share on other sites

Covece krecemo na prvi maj sa desetak litra nafte u njemu i ostane ispred kuce taxiem otisli smo u beljanicu,znaci nisam mogao da verujem. Radio je kolko oko nedelju dana i opet zaglavio. :s

Ajd neko ako ima neku tu polovnu pumpu potapajucu sto ide ispod zadnjeg sedista,nek mi javi ovde,i neki dobar mehanicar da mi se preporuci za njih da je blizu jagodine.poz

Link to post
Share on other sites

druze savet mali..... NEMOJ VOZITI TDS-A NA Rezervi...

Link to post
Share on other sites

Znaci uvek imas 20l benzina na koje ne racunas,kao da ih nemas,zanimljiva teorija...druze resi ti tu pumpu u rezervoaru i uzivaj u voznji,normalno je za 20godina da pumpa dotraje pa cak i da je uvek bio pun rezervoar.

Link to post
Share on other sites

Znaci uvek imas 20l benzina na koje ne racunas,kao da ih nemas,zanimljiva teorija...druze resi ti tu pumpu u rezervoaru i uzivaj u voznji,normalno je za 20godina da pumpa dotraje pa cak i da je uvek bio pun rezervoar.

Za 20 godina se u rezervoaru nakupilo svega i svacega ima mulja, sranja kojekakvih, jos ako je sipano gorivo iz kanti ili tako nesto eto ti problema. Ne treba na rezervi voziti ne samo bmw nego ni jedan auto.

Da bi uzivao u voznji prvo pranje tanka, pa onda sve redom vec kako ide...

Link to post
Share on other sites