Poplava obrenovac


Recommended Posts

Neka proba sa pranjem i susenjem,svi moduli mogu da se bace,tabla takodje,motor mora dobro da se osusi i izbaci sva voda iz cilindara,juce je jedan passat proradio a bio je ceo pod vodom,tako da ima nade,ali ne mora da znaci.

Neka proba da ga spasi.

Link to post
Share on other sites

to se sad ubudjalo rodjace do jaja, prosto neznas odakle da krenes, to je sad puno mulja, zemlje katastrofa. verovatno da moze da se osposobi ali da li ce se isplatiti ne znam jer ima posla

Link to post
Share on other sites

Cujem da je amfibija unistila pun k... kola

Link to post
Share on other sites

E jbg...Sta reci :( Zivi i zdravi su to je najvaznije.Njima je to minimalna steta.Ljudima su kuce pod vodom do krova.Da ne pricam o broju nestalih....Ja sam u Baricu i nemam nameru da bezim nigde.

Link to post
Share on other sites

Ako nije amfibija presla preko njega :huh:

Nije presla amfibija ali je pun vode i kod mene ....mozes li poblize reci sta se treba uraditi da bi auto opet doveo u vozno stanje , i koliko para i vremena treba za to ?

Link to post
Share on other sites

To je tacno.Licno poznajem dvoje ljudi koji su izgubili zivot u ovoj katastrofalnoj poplavi pa nam gubitak auta dodje kao sedmica na lotou...

Javi se kada se sredis, imam dosta toga za e46 touring, dacu ti sve sto ti treba, a imam bez novca. Hocu da ti pomognem.

Link to post
Share on other sites

Cek cek da objasnim...prvi udarni talas dosao je kod mene u Baric gde zivim.Sreca na vreme sam sklonio auto i ja nemam stete na kolima.Sutra dan kod zeta u obrenovcu je situacija takva da se probudio ujutru i video more oko zgrade.Dakle njemu je otisao auto.On ima e46 limuzinu.Ako imas delova zvacu te ovih dana pa da se dogovorimo oko cene.Dovoljno je da ne osisas a glupo je za dzabe :) ps.Ne znam.sta sve treba auto je jos u obrenovcu,ne daju da se slepaju kola pa polusavamo na neke fore da ga izcupamo.

Link to post
Share on other sites

Javi se kada se sredis, imam dosta toga za e46 touring, dacu ti sve sto ti treba, a imam bez novca. Hocu da ti pomognem.

Leone, svaka cast ...

Link to post
Share on other sites

Cek cek da objasnim...prvi udarni talas dosao je kod mene u Baric gde zivim.Sreca na vreme sam sklonio auto i ja nemam stete na kolima.Sutra dan kod zeta u obrenovcu je situacija takva da se probudio ujutru i video more oko zgrade.Dakle njemu je otisao auto.On ima e46 limuzinu.Ako imas delova zvacu te ovih dana pa da se dogovorimo oko cene.Dovoljno je da ne osisas a glupo je za dzabe :) ps.Ne znam.sta sve treba auto je jos u obrenovcu,ne daju da se slepaju kola pa polusavamo na neke fore da ga izcupamo.

Jeste li ga videli u medjuvremenu, je li ostecen ?

Link to post
Share on other sites