Kupovina M3E46


Recommended Posts

Ima zuti kod Radeta Stenke na 20icama, solidan ne i savrsen. Narandzasti na NP table je blagi uzas, gledao sam ga jedan dan na Bubanj potoku..

Rece mi Bata (servis) za taj zuti/zlatni kod Stenke, mozda odem da pogledam.

Za NP delim tvoje misljenje.

Link to post
Share on other sites

kada vec hoces da potrosis lovu ... E60 535d i bog da te vidi !

CSL je automobil u rangu sa 50 000 evra , a ti si blizu cifre za RS6

Razmisljao sam da zamenim moj e60 za neki jaci F10 dizel ali mi je kupovina m3 kao vikend auto bila privlacnija ideja.

Nisam shvatio tvoju recenicu vezano za "blizu cifre za rs6".

Link to post
Share on other sites

..imao je i nekog teget kabrio, njega sam provozao, ne znam da li ga jos ima i da li ga prodaje. Ja glasam za f10 530/5 i ;)

Rece mi Bata (servis) za taj zuti/zlatni kod Stenke, mozda odem da pogledam.

Za NP delim tvoje misljenje.

Link to post
Share on other sites

..imao je i nekog teget kabrio, njega sam provozao, ne znam da li ga jos ima i da li ga prodaje. Ja glasam za f10 530/5 i ;)

Nisam raspolozen da se otvorim toliko u ovom trenutku, da bih uvezao 535 f10 iz nemacke sa manjom km. Treba oko 35k i vise.

Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam da zamenim moj e60 za neki jaci F10 dizel ali mi je kupovina m3 kao vikend auto bila privlacnija ideja.

Nisam shvatio tvoju recenicu vezano za "blizu cifre za rs6".

http://veicoli.autoscout24.it/?atype=C&mmvmk0=9&mmvmd0=19732&mmvco=1&make=9&model=19732&pricefrom=1000&cy=I&ustate=N%2CU&fromhome=1&intcidm=HP-Searchmask-Button

Link to post
Share on other sites

Da, u pravu si, ima ih i ovde za taj novac, jedan dobar u grand motors. Ja bih ostao veran BMW, vozim ih poslednji 10god, promena marke bi mi bio odlazak u nepoznato, osecam se sigurno i na domacem terenu sa bmw.

Link to post
Share on other sites

bio je odlican M3 na Zvezdari prodavao se metalik sivi zavrsetak tablice BY ostalo se slabo secam, ali je perfektan i sa smg menjacem je 2001 godina.

Prodat pre 2/3 nedelje.

Link to post
Share on other sites

Nisam raspolozen da se otvorim toliko u ovom trenutku, da bih uvezao 535 f10 iz nemacke sa manjom km. Treba oko 35k i vise.

Slovo je slovo,sve ostalo su limunade

Link to post
Share on other sites

Taj sivi sa plavim enterijerom je kupljen kod Radulovica , auto dok je bio u NS-u je bio nov , nikad udaran ili farban , prodat sa pravih 75000km , verujem da je u naj boljem stanju u SRB , ako ga nisu ukantali za ovo vreme .

Link to post
Share on other sites

Taj sivi sa plavim enterijerom je kupljen kod Radulovica , auto dok je bio u NS-u je bio nov , nikad udaran ili farban , prodat sa pravih 75000km , verujem da je u naj boljem stanju u SRB , ako ga nisu ukantali za ovo vreme .

Dobar je i dalje

Link to post
Share on other sites

Kratak izvestaj.

Zahvaljujucu Bobanu(777), dosli smo do vlasnika i juce smo zajedno pogledali auto, zaista je u vrlo solidnom stanju, nisam uspeo da mu nadjem manu koja bi odbijala od kupovine.

Najvece dve mane su mu SMG menjac za koji se zna da moze da zakaze, uz popravke od par hiljada eur. kao i 19 felne, mislim da mu 18 M felne mnogo bolje stoje.

Cenu nisam uspeo da spustim do nivoa koji sam zeleo ali nije ni puno preko, ako ovih dana prodje kontrolu u Deltinom servisu mislim da cemo finalizirati kupovinu.

Zahvaljujem se svima na savetima, narocito Bobanu preko kojeg se sve realizovalo.

Link to post
Share on other sites

Ne postoji veliko pivo ! Postoji malo i ono manje ! ;)

Link to post
Share on other sites

Od tog sivog ces tesko bolji kod nas naci , sto je naj bitnije legalan je i nije bio kod manijaka , vozen kulturno i servisiran kvalitetno , samo neznam za zadnjih godinu dana dali su nesto omanuli .

Potrudi se da ga pazaris , neces zazaliti .

Dali jos uvek ima onu zastitu od kradje prilikom paljenja ? Da toga nije bilo bio bi ukraden jednom prilikom :angry:

Link to post
Share on other sites