ljudi pomagajete


Recommended Posts

Kupio sam skoro bmw e30 316 m40 poceo je da mi dize temparaturu do crvenog radio je lepo i radi i sad ali ima taj problem sa temparaturom poceo je da se oseca benzin u kabini i da trokira auto i poceo je da nabija temparaturu auto ima plin i radio je i na plinu i na benzinu besprekorno sta moze da bude dal je vodena puma ili termostat visko je zamenjen i stavljen nov tako mi je rekao ovaj sto sam kupio auto od njega e da sipao mi je neki majistor sto radi bmw-a antifriz i menjao mi je svecice pre par dana sta da radim pomagajte..HVALA

Link to post
Share on other sites

i skini taj plin i baci na djubre. Ne znam sto svi u srbiji tolko cene taj plin kad auto trosi 1/3 vise nego benzin i nosis bombu u gepeku. Bolje kupi dizel ako oces da malo trosi

flasa2.jpg

vidi bombu, sve izgorelo oko nje a ona nije deotonirala. Ni bombe nisu sto su nekad bile.

Link to post
Share on other sites

TO je ta jedna koja nije pukla. kolko drugih ima u kolima po srbiji koji nisu servisirani kako treba? Ovde u Pertu se voze gradski autobusi na plin i u zadnjih 5 godina zapalilo se njih 6-7. kolko mogu da vidim to je mnogo opasna stvar al ljudi koriste. Ja sam bio taksista ovde godinu dana i vozio sam auto na plin. Za celu noc voznje (~400km) na plinu sam stedeo $6-8 (5e). ja mislim da je plin bacanje para i vremena jer stalno nesto ne valja.

Link to post
Share on other sites

I nastavljas da lupetas, jos jacim intezitetom. Kakav ce za tebe sok biti zivot u Srbiji ako se vratis. Mada ako ti je mentalni sklop takav da postoji logika u povratku, zasluzujes sve sto ide u paketu sa zivotom u Srbiji. Pandorina kutija je decija igracka naspram Srpske kutije. Ako nemate 'leba, jedite kolace.

Link to post
Share on other sites

to sto ja ne volim da imam plin u autu i sto mislim da je opasan je moje licno misljenje. Samo zato sot ti mislis drugacije ne znaci da ja lupetam. A sto se tice mog povratka u srbiju, nemoj da se sekiras, ja dobro znam sta radim i sigurno se nebi vratio tamo da bi mi bilo losije nego ovde ili da zivim kao srednji sloj.

Link to post
Share on other sites

lupetanje je kad neko nema znanje vec se vodi ubedjenjem i pravda to sve kako je bas to tako, njegovo misljenje.

Misljenje je kao guzica, tudje smrdi a svako ima po jedno svoje.

Kada se ugradi odgovarajuci plin u auto, kod dobrog majstora, trosi plina nesto malo vise nego benzina. Plin je duplo jeftiniji od benzina i to je jedina stvar na autu koja se isplati ugraditi.

Ubacio si sad i kaste, lep detalj.

Link to post
Share on other sites

lupetanje je kad neko nema znanje vec se vodi ubedjenjem i pravda to sve kako je bas to tako, njegovo misljenje.

Misljenje je kao guzica, tudje smrdi a svako ima po jedno svoje.

Kada se ugradi odgovarajuci plin u auto, kod dobrog majstora, trosi plina nesto malo vise nego benzina. Plin je duplo jeftiniji od benzina i to je jedina stvar na autu koja se isplati ugraditi.

Ubacio si sad i kaste, lep detalj.

Brate u redu je, eto ti si pametan. Sto si se tolko napalio...

Link to post
Share on other sites

A kako znaš da se radi o tng a ne cng?

Kad je na cng treći šraf na prednjem levom točku se okreće u isto vreme kad i šesti na zadnjem desnom.

Hoću samo da vidim tu tehnologiju jer ako su oni uspeli da spuste potrošnju plina na autobusu do granice isplatljivosti,onda će moj m20 sa istim sistemom da troši 6l.

Link to post
Share on other sites

I nastavljas da lupetas, jos jacim intezitetom. Kakav ce za tebe sok biti zivot u Srbiji ako se vratis. Mada ako ti je mentalni sklop takav da postoji logika u povratku, zasluzujes sve sto ide u paketu sa zivotom u Srbiji. Pandorina kutija je decija igracka naspram Srpske kutije. Ako nemate 'leba, jedite kolace.

+1

Link to post
Share on other sites

Kad je na cng treći šraf na prednjem levom točku se okreće u isto vreme kad i šesti na zadnjem desnom.

Hoću samo da vidim tu tehnologiju jer ako su oni uspeli da spuste potrošnju plina na autobusu do granice isplatljivosti,onda će moj m20 sa istim sistemom da troši 6l.

Aj ponovo, otkud ti informacija da je u autobusima u australiji tečni naftni gas?

Link to post
Share on other sites

TO je ta jedna koja nije pukla. kolko drugih ima u kolima po srbiji koji nisu servisirani kako treba? Ovde u Pertu se voze gradski autobusi na plin i u zadnjih 5 godina zapalilo se njih 6-7. kolko mogu da vidim to je mnogo opasna stvar al ljudi koriste. Ja sam bio taksista ovde godinu dana i vozio sam auto na plin. Za celu noc voznje (~400km) na plinu sam stedeo $6-8 (5e). ja mislim da je plin bacanje para i vremena jer stalno nesto ne valja.

Plin je reč za gas,ali se kod nas u narodu koristi upravo za tng...sigurno ti jedino dođeš na pumpu i kažeš sipi mi tng,znam šta pokušavaš,aj nađi sebi drugog pacijenta ;)

Link to post
Share on other sites