Retrofit navigacija za e46


Recommended Posts

E ovako dragekolege ljubitelji BMwa... :) Hocu da kupim Dynavin double din navigaciju umesto originalnog CDa, pa me interesuje da li piksla ostaje ista, tj. da li se samo izvadi ona kutija za naocare iznad piksle i tu staje klima ili mora nova piksla? Hvala. pozz

Link to post
Share on other sites

Ova dynavin je pravljena za e46 i ne treba maskica, ona pokriva sve. Znam da moram da pomerim komande klime, nego me zanima da li se jednostavno izvadi onaj odeljak za naocare i tu stane klima ili treba i piksla da se menja, tj. maskaona ispod klime sada, koja je zajedno sa pikslom?

Link to post
Share on other sites

Ova dynavin je pravljena za e46 i ne treba maskica, ona pokriva sve. Znam da moram da pomerim komande klime, nego me zanima da li se jednostavno izvadi onaj odeljak za naocare i tu stane klima ili treba i piksla da se menja, tj. maskaona ispod klime sada, koja je zajedno sa pikslom?

Izvini nesto sam pobrkao, pa takvu je stavio gadafi sad skoro... jel to ova? a mislim da netreba nista da se menja

http://www.dynavin.com/products/product_dnv_e46.php

Link to post
Share on other sites

d99 je oko 800 eur

kod mene je morala da se menja pepeljara jer klima nije mogla da uleti u leziste od stare a i leziste (gace) od radia i fioke leti napolje da bi mogao dynavin da se umesti

Jel se razlikuje puno boja osvetljenja na multimediji u odnosu na fabricko?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

sad je cena pala na oko 300e sto je prihvatljivo a dali neko ima iskustava sa ovim,tj dali se kvari koje su mane ,hocu da je kupim samo da ne ispadne gore od kasetofona ipak su sve to kinezi pravili

Link to post
Share on other sites

sta sada , Kina koja je druga ekonomska sila u svetu a treca vojna .... koji mogu da nas kupe sa sve gacama , oni nesto ne valjaju a mi smo nesto kao , sposobni i bolji ???

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I mene zanima dal neko ima iskustva sa ovim navigacijama? Konkretno ovo sam nasao... https://www.kupujemprodajem.com/Multimedija-BMW-AS-8608-E46-800mhz-28937715-oglas.htm?filter_id=4375457

Zvao sam par ljudi koji prodaju auta na polovnim automobilima a imaju ovu navigaciju svi kazu da su zadovoljni al opet i da pitam nekoga od vas. Hvala, nadam se da cete mi brzo odg, dok ne bude kasno :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam sa mojom jako zadovoljan. Pusta dosta lep zvuk na zvucnike, cita sve moguce mp3, dvd, audio, imam izvuceno za USB, AUX, micro sd. Antena hvata odlican GPS signal. Kamera dosta pomaze prilikom parkiranja. Nisam jos sve ni isprobao ja mislim. Ako ga zanima nesto konkretno, nrka pita :)

Link to post
Share on other sites