Recommended Posts

Zdravo svmia, juce sam ubacio pojacalo i woofer u gepek. Problem koji imam je taj sto kad ugasim auto na duze od par minuta, pa kad ponovo upalim muzika nece da radi. Nece ni fabricki zvucnici , ni woofer, posle samo izvadim ulaz iz pojacala i vratim i krene sve da radi. Kad ugasim auto samo na minut onda se sve pali kad dam kontakt normalno. Ulaz za zvuk u pojacalo sam uzeo sa zadnjeg desnog zvucnika a remote ispod haube odakle sam uzeo struju i za angel eyes, posto imam fabricku navigaciju i cd changer pa nemam fabricko pojacalo u gepeku. U cemu moze da problem?

Link to post
Share on other sites

Sad sam stigao kuci posle voznje i opet problem i sa ovim pojacalom. Kad pojacam malo muziku i cim krene bas da bije iskljuci se muzika skroz i na zvucnicima i na vuferu, tek kad smanjim pocne ponovo, da li treba da dodam neki otprnik ili sl na ulazu?

Link to post
Share on other sites

KOd mojih nema taj speaker input, verovatno jer su slabija malo, jedno je blaupunkt 350w a drugi 160w. Ima na ovom drugom sto je montiran za prebacivanje mono i stereo, bio mi je na stereo, sad sam prebacio na mono i nije se gasio, videcu kasnije u voznji sta ce da bude. Video sam sad ovde na kraju posta da mi mozda treba line output converter, navodno sluzi baz za to da se signal sa zvucnika pretvori u line out, ako ni sad nece verovatno cu morati da kupim to

http://www.crutchfield.com/S-PBDJe6O2mzg/learn/reviews/20030812/oem_amps.html

Link to post
Share on other sites