Najudobnija kucna fotelja/radna stolica


Recommended Posts

Verujem da nisam jedini koji zbog posla sedi po ceo dan (a posle i kuci) kao sto nisam jedini ko ima problema sa ledjima/kicmom (diskus hernija)

Ja sam svoj problem resio sa koznim seditem iz E38 + baterija sa pokvarenog starog UPS-a :preved:

Najvanije je bilo podesavanje lumbalnog dela kicme koje ovo sediste ima i to na dugme

svidja li vam se?

Link to post
Share on other sites

Posle sam bocnuo u neki od onih dzekova u sediste (13 i 14) i ispostavilo se da sam pogodio iako mi elektro sema koju sam skinuo nije bila uopste jasna :D

nisam zeleo zicu na podu jer sam hteo da pomeram fotelju pa sam uzeo bateriju od ups-a i radi i sa njom

image0583.jpg

Link to post
Share on other sites

Prva ideja je bila da razvalim neku staru kancelarijsku stolicu i samo usrafim/zavarim fotelju za nju

ali to nije uspelo jer je previse visoko cak i u najnizem polozaju a i previse tesko pa bi se prevrnuo kad bi oborio naslon

image0618.png

Link to post
Share on other sites

imao sam i bocne naslone za ruke sa iste stolice koju sam razvalio koje sam mislio da tapaciram i presvucem u kozu pre montaze ali nisam zeleo da otezavam sedanje i ustajanje sa njima kad ih ja licno nikad ni ne koristim

image0810.jpg

Link to post
Share on other sites

i na kraju izgleda ovako

image0696.jpg

a snimak ste vec videli u prvom postu

eto nadam se da je tema korisna i da ce neko doci na istu ideju tj verujem da vec jeste a da ce mu ovo malo olaksati proces pravljenja pa da mozete da sedite u svom BMW-u cak i kad niste u njemu :D

Link to post
Share on other sites