Bmw X3 2.0 D


Recommended Posts

Nakon velikog uspjeha elitnog sportskog terenca X5, BMW je napravio njegovu manju i još atraktivniju izvedenicu X3. Zbog izvedbe i cijene taj višenamjenski automobil ne može biti popularan poput Golfa, no visoko kotira u klasi sportskih terenaca

BMW je od Land Rovera preuzeo iskustvo i napravio X3

BMW je od Land Rovera preuzeo iskustvo i napravio X3

Posebice je zanimljiv model 2.0 d, koji je osigurao uvjerljive performanse, uz nisku potrošnju i povoljnu cijenu. Što je najvažnije, cijena je smanjena na prihvatljivih 41.480 eura. Da bi se shvatila vrijednost tog 'popusta', dobro je znati kako model 3.0 (benzinski i dizelski) stoji 51.118 eura.

Zbog toga smo sa zadovoljstvom uzeli mesnati crni kljuè, kojim se dizelaš pokrenuo s pitomim brektanjem, koje s poveæanjem okretaja postaje sve uzbudljivije. Na prvi se pogled uoèava velika sliènost s modelom X5.

S gabaritima 456,5 x 185,3 x 167,4 cm X3 je deset centimetara kraæi, centimetar i pol uži i èetiri centimetra niži. Pritom je meðuosovinski razmak kraæi za samo 3,5 cm, što je jamstvo uvjerljive prostranosti. Pri konstruiranju je korišteno više od dvije treæine istih komponenti.

To je osiguralo visoke standarde i kvalitetu bavarskih automobila i omoguæilo razmjerno povoljnu cijenu. No najvažnije je bilo bogato iskustvo i znanje specijalista iz engleskog Land Rovera, koji su (neizravno) znatno pomogli u stvaranju ovog zanimljivog terenca.

BMW od Land Rovera preuzeo veliko iskustvo u vozilima 4x4, koje je znatno koristilo u stvaranju modela X5 i X3. Tako griješe svi koji sumnjaju u BMW X3, jer 'bavarci nemaju iskustva u sektoru 4x4'.

Kad masivan 'off road' težak više od 1.8 tona, u najslabijoj dizelskoj izvedbi postiže dvjesto na sat i stotku hvata za malo više od deset sekunda, to je vrijedno štovanja. Posebice kad se uzme u obzir da X3 prosjeèno troši samo 7,4 litara (na testu, jasno, više).

Sve je napravljeno u 'macho' stilu, a istodobno i statusno elegantno, tako da ne treba pokrenuti automobil da bi se osjetile njegove moguænosti. Privlaèan sportski izgled naglašen je širokim niskoprofilnim naplacima, masivnim bokovima, mat crnim pragovima i dvostrukom ispušnom cijevi.

BMW X3 po koncepciji nije klasièan terenac, nego SUV (Sport Utility Vehicle), dakle luksuzno sportski terenac

bmwx3ri3.jpg

3647345854eh1.jpg

Osnovna je koncepcija slièna obiènom automobilu - dakle nama odvojenu šasiju, nego samo noseæu karoseriju, nema dodatni reduktor i ima stalni pogon 4x4 (klasièni terenci imaju stalan pogon straga i ukljuèiv sprijeda.

Tako je postignut dobar kompromis tradicionalnih BMW-ovih formi i stila masivnih klasiènih terenaca. Izvrsna vozna svojstva temelje se na uvjerljivom pogonskom sklopu. Pogonom upravlja pametna elektronièka logistika xDrive, koja u svakom trenutku pogonski moment usmjerava na kotaè koji ima najbolje prianjanje na podlogu.

Unutrašnjost pokazuje kako su bavarski struènjaci prilagodili statusni luksuz surovim terenskim uvjetima. Povišeni položaj za volanom pruža ugodan osjeæaj dominacije nad ostalim sudionicima u prometu, a sve su komande prikladne, lagane i precizne kao u najluksuznijoj limuzini.

Zato æe BMW X3 s lakoæom voziti i krhke pripadnice ljepšeg spola. Dizajn kokpita slièan je kao u limuzinama, dakle osigurava funkcionalnost i lako upravljanje. Duboko profilirana sjedala pružaju dobar oslonac u vožnji i ne zamaraju ni nakon duže vožnje.

Naglašena kvaliteta obloga i materijala pokazuju da se radi o automobilu (odnosno terencu) najvišeg ranga. U tom je stilu i besprijekorna završna obrada i statusna elegancija. Luksuzni je bavarski terenac namijenjen svima koji nakon prolaska kroz bespuæe žele mirno parkirati ispred najelitnijeg hotela.

BMW X3 nudi prava vozna svojstva u terenskim uvjetima, a u svom je elementu i na najbržim autoputevima

Zbog off-road terena bavarski i engleski struènjaci su znatno poveæali udaljenost podnice od podloge. Uvjerljiva vozna svojstva u svim uvjetima jamèi 'pametan' integralni pogon, koji podešava najpovoljniji pogonski moment na svakom kotaèu. Tako se osigurava pogon i kad je samo jedan kotaè u dobrom kontaktu s podlogom.

Integralni je pogon na sva èetiri kotaèa BMW razvio u suradnji s njemaèkim ZF-om, što je jamstvo dobrih moguænosti. Dvolitreni common-rail dizelaš, koji pokreæe i limuzinsku 'tricu' iz obujma od 1995 ccm istiskuje 150 KS pri 4000/min. Više od snage, za uvjerljiva vozna svojstva zaslužan je okretni moment od 330 Nm pri 2000/min.

U kombinaciji s dobro odmjerenim mjenjaèem sa šest stupnjeva motor grize na svaki dodir gasa. Zbog toga su moguæa uvjerljiva vozna svojstva u gradu i na autocesti. Do stotke smo ubrzali za samo 10,5 sekunda, a brzine se uvjerljivo nabiru i kad kazaljka prijeðe 140.

Tek kod 180 motor poèinje gubiti dah (što je razumljivo zbog visoke i teške karoserije). Ipak, bez problema se hvata najveæa brzina od 198 km/h, a na autocesti smo po brzinomjeru postigli blizu 210. Uz sve to potrošnja je razmjerno povoljna - kreæe se od 6,0 do 10 litara. Na našem testu smo izmjerili prosjek od 9,2 litra, što je vrlo povoljno raèunajuæi veliku masu i pristojne performanse.

Dobra meðuubrzanja omoguæavaju lagana pretjecanja i vožnju u visokom ritmu bez velikog optereæenja. Lagan i precizan mjenjaè omoguæava lako biranje najpovoljnijeg broja okretaja. To smo veæ navikli u limuzinskim BMW-ima, a iznenadilo nas je kako masivni i visoki SUV uvjerljivo leži na cesti.

Osjeæaj iznimno prostrane unutrašnjosti dizajneri su stvorili povišenom razinom sjedenja te nisko postavljenom kontrolnom ploèom

Ponaša se precizno i agilno kao limuzina, minimalno se naginje i vrlo je otporan na zanošenja. Ukratko, to je najstabilniji terenski automobil, ne samo u klasi, nego i obièno.

Poželjeli smo isprobati ponašanje u terenskim uvjetima i veæ nakon prvog hupsera i veæeg uspona shvatili smo da su bavarski struènjaci dobro odradili posao.

Jasno, to nije klasièan terenac i ne mogu se oèekivati vozna svojstva u surovim bespuæima kao s Nissan Teranom, no za sve obiène avanture X3 je kao stvoren, Bez problema svladava uspone od 60 posto, zbog udaljenosti od podloge od 20 cm dobro prelazi preko prepreka, a za uvjerljiva vozna svojstva zaslužne su i gume od 215/60 R 17.

Sigurnost je takoðer odmjerena na najvišoj razini. Pored standardnih elektronskih pomagala za kontrolu koèenja, pogona i dinamièke stabilnosti, u kabini je ugraðeno èak devet zraènih jastuka. To pruža potpuno nove standarde u sigurnosti terenskih automobila.

Sve je to potvrðeno u najzahtjevnijim amerièkim 'crash-testovima', što je i normalno, jer æe se velik dio proizvedenih primjeraka usmjeriti na amerièko tržište.

BMW X3 2.0d je luksuzan, solidan i privlaèan sportski terenac, koji je na veæini tržišta postigao velik uspjeh. Namijenjen je svima koji žele imati atraktivnog terenca s prepoznatljivim bavarskim 'bubrezima'. Mana je jedino (ako se to može tako i kazati) cijena od 41.480 eura, no u klasi kojoj pripada, to je O.K.

TEHNIÈKE KARAKTERISTIKE

VOZILO

luksuzno-sportski terenac (SUV), 5 vrata, 5 sjedala

MOTOR

Izvedba: dizelski, redni, 4-cilindarski, hlaðen tekuæinom, ugraðen uzdužno, glava od lakog, blok od sivog lijeva, dva bregasta vratila u glavi (lanac), èetiri ventila po cilindru, direktno ubrizgavanje preko visokotlaène razvodne pumpe Bosch DDE 5.0, turbopunjaè promjenjive geometrije, intercooler.

Obujam: 1995 ccm

Provrt x hod: 84 x 90 mm

Snaga: 110 kW/150 KS pri 4000/min

Moment: 330 Nm pri 2000/min

Pogon: 4x4 sa središnjom viskoznom spojkom

Mjenjaè: ruèni sa šest stupnjeva

Dvolitreni common-rail dizelaš od 1995 ccm istiskuje 150 KS pri 4000/min

PODVOZJE

Prednji ovjes: neovisan, s pomoænim okvirom i popreènim trokutastim ramenima, McPhersonove opružne noge, stabilizator

Stražnji ovjes: neovisan, s pomoænim okvirom i multilinkom, stabilizator

Koènice: sprijeda samoventilirani diskovi 325 mm, straga puni diskovi 320 mm, ABS+EBV, ESP

MJERE

Karoserija: 4565 x 1853 x 1674 mm

Meðuosovinski razmak: 2795 mm

Prtljažnik: 395/1450 L

Masa/nosivost: 1820/500 kg

Spremnik goriva: 67 l

Krug okretanja: 11,7 m

Gume: 215/60 R 17

PERFORMANSE

Najveæa brzina: 198 km/h

Ubrzanje 0-100 km/h: 10,5 s

Potrošnja: grad 10,0 / otvoreno 6,0 / kombinirano 7,4 l/100 km

CIJENA

41.480 EUR

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Vozio sam bas ovaj sa slike ( hvala drugu ). Neverovanto kako je dobar, iznutra nemas osecaj da je u pitanju diesel. Ima 177 zdravih konja, koji itekako povlace kada se stisne papucica gasa. Sve reci hvale.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

pozzz druze jel bi mogao da mi kazes ukratko kako te sluzi auto i koje su mu slabe tacke sto se tice motora.

Nameravam da kupim 2.0 d i da mi kazes na sta bih trebao da obratim paznju...

a da, da li postoji x3 2.0d bez pogona na sva cetri tocka ili svi imaju 4x4

Link to post
Share on other sites

pozzz druze jel bi mogao da mi kazes ukratko kako te sluzi auto i koje su mu slabe tacke sto se tice motora.

Nameravam da kupim 2.0 d i da mi kazes na sta bih trebao da obratim paznju...

a da, da li postoji x3 2.0d bez pogona na sva cetri tocka ili svi imaju 4x4

Nemaju druze slabe tacke sem ako nije presao vise od 300000km takve treba izbegavati , generalno su ti dizel motori odlicni i prelaze jako puno km, sve ostalo im je OK i ako kupis dobar auto lepo ces se navozati a sto se tice pogona svi su 4x4.

Link to post
Share on other sites

sto se tice pogona svi su 4x4.

hvala na odgovoru, konacno neko da odgovori :)

jel to ynaci da svi imaju xdrive sistem???

:unsure:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pozdrav,

U planu imam da uzmem jedan BMW X3 2.0d 2005 godiste,

zanimame da li ima razlike u eksterijeru i enterijeru

istom BMW-u X3 2.0d samo godinu ili dve mladji, znaci

2006 ili 2007 godiste?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Trenutno sam daleko od kupovine X3 ali bi mi komentari jako dobro dosli jer ce vremenom mozda biti vise para, a pasce cena sto je logicno. Pa napisite nesto o njemu, sto bi rekli iz prve ruke.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Pozdrav drugari,

Nov sam na forumu i u BMW jatu. Od pre nekoliko dana sam postao vlasnik jednog lepog primerka X3. Motor je dizel od 150 hp, bmw - ovska oznaka auta je E83. Auto je 2007 godiste restajling model i mislim da ima skoro sve moguce od opreme. Auto ima 220k km na satu koji su stvarni i provereni, servisiran je u ovlascenom servisu na svakih 30.000 km.

E sad moja neka pitanja su sledeca:

1. Moze li preporuka za pouzdan servis u NS, bitno mi je da je majstor posten i proveren jer se ja mnogo ne razumem u mehaniku pa ne bi da me neko levati?

2. Da li raditi servise na 30.000 km kao i do sada ili cesce? Ja predjem tih 30.000 za pola godine.

3. Koje ulje sipati u njega ako se radi servis na 30.000 a koje ako se radi cesce?

4. Ima li u NS dobro snabdevena prodavnica delovima za BMW?

5. Gde nabaviti jedan komplet 18 felni za njega i koje su tu oznake i dimenzije felni?

6. Kako ovaj motor podnosi neko cipovanje ili remapiranje posto mi je malo trom mozda od tezine ili od brzine moga prethodnog auta :) i ima li preporuka ko bi to mogao da uradi?

Hvala na odgovorima

Link to post
Share on other sites