Recommended Posts

aha ok hvala drugari :D i ne treba mnogo da se spusti,jer ulazak u moju ulicu nije bas najbolji pa da mi ne kaci,samo hocu malo da se spusti ne nista previse

Link to post
Share on other sites
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha ok hvala drugari :D i ne treba mnogo da se spusti,jer ulazak u moju ulicu nije bas najbolji pa da mi ne kaci,samo hocu malo da se spusti ne nista previse

najebo si u startu ... patos !!!

Link to post
Share on other sites

Samo ti spustaj auto, da se ja pitam, ja tu nista ne bi diiiro sto se spoljasnjeg izgleda tice, ovako je bas kako treba, samo unutra da zategnes onaj cd sto sam ti danas povezao :lol: i ona zuta svetla da zamenis, posle ono zadnje sediste pocepano da istapaciras i milina... :preved:

Link to post
Share on other sites

Matori sta se lozis, vise ne vozis sestaka :lol: , ova kosilica sta god da joj stavis ne moze da se cuje bolje nego onda kad si ga doterao, kada ti je auspuh bio probusen :prankster2: :lol:

Link to post
Share on other sites

Samo ti spustaj auto, da se ja pitam, ja tu nista ne bi diiiro sto se spoljasnjeg izgleda tice, ovako je bas kako treba, samo unutra da zategnes onaj cd sto sam ti danas povezao :lol: i ona zuta svetla da zamenis, posle ono zadnje sediste pocepano da istapaciras i milina... :preved:

hocu prednji kraj malo samo...unutra ce da se tapaciraju sedista u crnu kozu i volan mt2 ide

i auspuh hocu bolji,tj bolji zvuk

koja zuta svetla?

edit: aa znam koja,moram uzmem sijalice,posalji mi link od koga si ti uzeo

Link to post
Share on other sites

Pontdom jesu bas niske te opruge? koliko bi mi spustilo prednji kraj?

da opruge su bas kratke , auto bi se "spustio" -6cm napred i -4cm pozadi ... a udobnost ..pa , kao jednoosovinska traktorska prikolica ... razmisli , jer ako ti ne prija takva "hard" varijanta .... glupo bi bilo da ti stoje , da se predomislis , a nekome bi bas zavrsile posao !(zaboravi na fabricke amortizere , jer ce stalno ici u "kompresiju" 3 meseca i ajd na "punjenje)

Link to post
Share on other sites
' date='19 January 2012 - 02:05 AM' timestamp='1326934351' post='188385']

Nema potrebe, ima adapteri za elipse :)

onu dasku pozadi,imam neku fabricku mrezicu kockastu kao...pa se ona otvori i ispod na limu ima neki zvucnik bzvz fabrici valjda...

Link to post
Share on other sites

ide drugi auspuh,od kolege Tokya :) od sl. nedelje da se zatamne stopke i uzmu farovi zajedno sa migavcima i angel eyes unutra,pa da se naprave obrvice

Link to post
Share on other sites