Recommended Posts

Evo mene opet sa drugim :) auto je za 2000e vruhnski,ima sitnica da se rade naravno kao i na svakom polovnom autu..ali sve u svemu zadovoljan sam...

92 godiste je,abs,servo,plin atestiran,radi i na benzin,felne 16..itd. :P

evo slika malo

IMG0399B.jpg

IMG0400A.jpg

IMG0401A.jpg

IMG0402A.jpg

IMG0403A.jpg

IMG0404A.jpg

IMG0405A.jpg

cale mi se ubacio na slike :D ahahaha

Link to post
Share on other sites
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spustice se prednji kraj 1-2cm ne vise..a rucicu necu diram,kad naleti neka bmw-ova onda...volan mt2 kad naleti isto,polako tek sam ga uzeo

Link to post
Share on other sites

Evo bi u perionici steam kod dzonija ^_^ svi srecni i zadovoljni imam dve slike jel sam uzeo kevin los mob -.- slikao je i on mozda ce da postavi u njegovoj temi....

IMG0088A.jpg

IMG0090A.jpg

sto se tice spustanja...zakacio mi je dole kad sam izlazio iz perionice hhahaa,vrlo malo

Link to post
Share on other sites

Fantastično izgleda za 2000e... Čestitam na kupovini i sa uživanjem ga vozio.

Nadam se da nisi od onih koji voli puno konja, jer ako se ne varam taj ima M40B16 motor, 4cyl sa 8ventila, ravno 100KS i 13s do stotke? Ali bez obzira, izgleda odlično i biće ti jeftina registracija i eksploatacija. A ako poželiš, verovatno se relativno lako i povoljno može naći neki M42B18 ili možda čak i M52B20 motor da zameniš.

Link to post
Share on other sites

sta treba da se radi..

kraj letve,silen na prednjoj viljusci,donja leva kugla,spona,armotizeri prednji...nije nista bas propalo,nego pocelo malo pa da se promeni...

i veliki servis 300e

jel to ok?

Link to post
Share on other sites