cime se bavite u zivotu koje je vase zivotno zvanje


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srednja saobracajna KV vozac,trenutno pri kraju vise elektro tehnicke,a radim u kablovskoj kao monter i

sviram bubnjeve u Rock'n'roll bendetu lokalnog karaktera :clapping:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Trenutno studiram FPN u BG-u,aktivni sportista(dzudo od 1997,teretana)

U slobodno vreme,izlazim(clubovi,gde house uglavnom pici)cackam nesto oko kola i motora(Servisi i ostale sitnice),divljanje gradu i van grada!:)

STEKAM PARE ZA JACEG BMW-A!!!:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Doktor, radim u hitnoj, trenutno na specijalizaciji iz urgentne medicine. Ako treba neki savet ili pomoc slobodno se javite.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Da i ja prozborim koju...

Apsolvent na Tehnoloskom fakultetu, smer prehrambeno inzenjerstvo... do kraja godine nadam se i diplomirani inzenjer :angry2: :(

Radim u porodicnoj vinariji sve i svasta, momak za sve.... Sta da radim kad sam sposoban :2u4pvecna8:

A i samouki sam "ekspert" za BMW ili ti sam svoj majstor, to cackanje automobila ima vise terapeutsko dejstvo na mene...

Ne ide mi lose, jos uvek mi ni jedan auto nije eksplodirao.... :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Da i ja kazem koju o sebi.Zavrsio sam svepo redu od vrtica do srednje i to sve u roku.Srednju Elektrotehnicku skolu Mija Stanimirovic u Nisu smer Elektrotehnicar Elektronike.Trenutno radim u firmi Montegi inace Nislijama i sirom Srbije poznatija po brendu MontoBene,po zvanju Programer u trikotazi i organizator proizvodnje.Da i pored toga porodican covek i otac .

Link to post
Share on other sites