Recommended Posts

Imam jedan problem CD plejer je poceo da se resetuje tj ugasi se pa se upali U autu je i pojacalo Bazuka i cetiri fabrica zuvcnika pa napomenem Plejer i pojacalo sam kupio novo malo mi je radilo u proslom autu posle toga je stajalo u kutiji vise od godinu dana letos sam provukao kablove sve po PS-u i sljakalo je do neki dan dok nije pocelo to da se desava, ako neko zna sta moze biti problem nek kaze hvala:e30:

Link to post
Share on other sites

uzmi i masu sa akomulatora ako mozes ;)

Muka ziva da opet sve kopam al probacu, ako imate iskustva sa komponetama sto rece boban da pojacalo vuce mnogo struje sto je i moguce neznam koje je snage ima 60A osiguraca na njemu 3x20A, pa u vezi s tim da li je potreban KONDEZATOR napona vezati na sve ovo snaga zvucnika je oko malo vi se od pola KW znaci nekih 700 vati muzicke snage, sta kazete.

Link to post
Share on other sites

Daj mi sliku pojacala i zvucnika da vidim jel to "700W" ili 700W. Ako je pola KW onda moras kondezator, kao sto kazu riknuce ti kondezator. Moraju biti dobri spojevi svih kablova, osigurac postavljen na plus glavni itd itd. Nemoj da se zezas sa tim, dosta je njih gorelo

Link to post
Share on other sites

Daj mi sliku pojacala i zvucnika da vidim jel to "700W" ili 700W. Ako je pola KW onda moras kondezator, kao sto kazu riknuce ti kondezator. Moraju biti dobri spojevi svih kablova, osigurac postavljen na plus glavni itd itd. Nemoj da se zezas sa tim, dosta je njih gorelo

Osigurac ima odma do kleme 80 A, a sliku neznam kako da ubacim imageshack ne radi traze pare za upload pederi:huh:

Link to post
Share on other sites

Upali auto,svetla,muziku ,ventilaciju pa izmeri napon sa alterntora.Kod mene se desava kad je aauto ugasen da kad opadne napon u aku izgube se basovi, sto manji napon u aku vise mora da se utisa da bi radio vufer. A plejer mi se gasi zbog kontakta na plocici

Link to post
Share on other sites

Upali auto,svetla,muziku ,ventilaciju pa izmeri napon sa alterntora.Kod mene se desava kad je aauto ugasen da kad opadne napon u aku izgube se basovi, sto manji napon u aku vise mora da se utisa da bi radio vufer. A plejer mi se gasi zbog kontakta na plocici

http://upload.slike.com/slike/2014/03/1393693166-1500-x-1125px-IMG_20140227_175701.jpg

Link to post
Share on other sites