Autoelektricar-centralna brava!


Recommended Posts

Ma brljavi mi tipa da kad zakljucam sa vozaceve strane,zakljuca i otkljuca odmah sva vrata...i tako 5-6 puta pa uhvati i zakljuca sva vrata,gepek i poklopac rezervoara!To je na kljuc,nema daljinac i alarm!E36 je u pitanju...Izludjuje me,da li je brava mozda?

Link to post
Share on other sites

Mora zamene cele brave ili moze prekidac posebno?Motoric odbacujes kao mogucnost,posto zakljucava sve samo sto odmah otkljuca?

Link to post
Share on other sites

100% je mikroprekidac...

Koji se nalazi ovde ... http://i5.photobucket.com/albums/y187/StreetDragster3/M5%20Links%20dont%20delete/08012010191.jpg~original

Promeni samo 59495_x800.jpg i resices problem 100%

Proveri sva vrata prvo da znas koji je otisao, kad su otvorena vrata drzi prstom taj mali prekidac i zakljucas pa otkljucaj, ja sam imao isti problem i zamenom ovog dela sa vozaceve strane sam resio problem...

Link to post
Share on other sites

Nije rekao dal sija il ne sija... :D meni je zbog toga stajalo iskljuceno non stop dok nisam zamenio to njesra.... A i svakako mu stoji upaljeno svetlo 10-15 sec dok ne zakljuca jedno 5-6 puta kao sto kazedok ne uhvati a onda se i svetlo iskljuci... Moguce da se izlizao pa ga vrata ne pritisnu koliko treba...

Link to post
Share on other sites

Misterija totalna...skinuo sam modul centralne i utvrdio da kad skinem dzek podizaca centralna radi perfektno,vozac,suvozac,gepek zakljucava odmah!Kad prikopcam dzek podizaca ono pobrljavi...malo ocistio kontakte,naspricao wd svuda po malo,i ono sad zacudo radi?!!Nabavio sam drugi modul,ali mi se sada ne skida da ne prizovem maler :prankster2: Svetlo gasi odmah...Nego sad me i drugo muci,ne radi mi pokazivac nivo goriva,pobrljavio i pao na "0",a svetli lampica za rezervu iako ima goriva!Koji plovak da gledam,kako da ciljam da li je onaj iza vozaca ili onaj u sklopu pumpe kod suvozaca,sta koji pokazuje...ili su uzajamno povezani???

Link to post
Share on other sites

Opet enigma...zakljuca i otkljuca po 5-6 puta,ali kad iz modula iskljucim dzek za podizacima ono zakljuca iz prve????Sta li se dogadja?

Link to post
Share on other sites

Reseno,Dzoni je bio u pravu,mikroprekiac na stubu se izlizao i vrata po ovom hladnom nisu hvatala koliko treba verovatno!Zamenio i resio problem...hvala svima!!! :music:

Link to post
Share on other sites

Poenta je da se pojelo ono valjkasto telo koje naleze brava,pa vrata ocigledno nisu nalegala kako treba i centrala je javljala da vrata nisu zatvorena propisno,a svetlo sam drzao iskljuceno!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

I meni treba elektricar. posedujem e30 318IS. i do skoro je sv bilo ok. Onda sam  radio pragove i od tada nece da se zakljuca ne rade podizaci, svetlo uvozilu i retrovizori tj ne mogu da se pomeraju. ;). Tako da mi treba neki dobar majstor.

Link to post
Share on other sites