Prodavnice delova za pohvalu


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravo svima. Potrebna mi je pomoc. Uvezao sam E46 318i iz nemacke i auto nema nikakvu manu osim toga sto sam dobio samo jedan kljuc uz njega, jer je stari vlasnik negde zaturio kljuceve. Auto je proveren u interpolu i sve je ok. Posto sam novajlija sto se tice bmw-a, pretpostavio sam da za savet mogu Vama da se obratim. Pitanje je: gde da napravim novi kljuc sa daljinskom komadom, a da budem siguran da mi moj stari kljuc nece biti zloupotrebljen (ako u to imogu biti siguran), i ima li neko predstavu koliko to otprilike kosta???

Unapred Hvala!!!

Link to post
Share on other sites

Muči nas isti problem. Nažalost, nećeš moći da napraviš novi ključ za tvoj auto. Ključ je kodiran i do sada niko nije uspeo da napravi kopiju čipa (a da ja znam), mač nije problem. Možeš neko da ti skine deo sa ključa i stavi ga direktno na imobilajzer (kakva reč!), tj. na bravu za paljenje. Onda može bilo koji mač sa istom šarom da pokrene auto. To je, ujedno, i najbolji način da ostaneš bez zaštite.

Ja sam čak nabavio i drugi ključ, od drugog E46, kodirao ga da koristim centralnu bravu (krajnje jednostavno), ali ne može da se učita kod sa jednog ključa na drugi.

A, da... Novi ključ je oko 17.000,00 dinara, i moraćeš lično da ga trebuješ u Delti. I tako, dobrodošao... :-) I čuvaj ključ.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kljuc ti moze uraditi Elezovic u bul revolucije, bgd. Pitao sam, samo za e39 jer imam isti problem- 1 kljuc. Uradio sam kod njega za 700 din kljuc kojim samo otkljucavam vrata i gepek jer je kod kljuc bas oronuo...ali paljenja sa njim nema! Za mene je kod kljuc kod njega oko 230 e

Link to post
Share on other sites

Ja otisao u Radulovic sa saobracajnom od auta i mojom licnom kartom narucio deo i stigao je za tri nedelje bez ikakvih problema !!!!

Inicijalizirali mi kljuc i zavrsena prica mislim da je oko 200evra,kljuc kao kljuc nije tako strasno skup skup je transport jer bmw insistira na dhl transportu koji to debelo naplacuje tako ako narucis dva kljuc ne bi trebalo biti vise od 300evra.

A imas varijantu da narucis kompletan novi modul sa 4 nova kljuca to ti je oko 800 evra ako se dobro secam,tako da i ako se neko pojavi sa tim zagubljenim kljucem ne moze da ti ga odveze!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Delta Beograd - originalni rezervni delovi 011/353-9950.....

Rok isporuke 2-3 nedelje

Cene sa linka + PDV

http://bmwfans.info/original/ ....cene u EUR

http://www.realoem.com/bmw/select.do ....cene u USD

Nije bash ovako ali kada nema dela nigde mora se u deltu, viljuska za M3 je na sajtu 143e, a kod njih sam dao 19.500 din, nije valjda pdv 5000 dinara, ali sa druge strane deo sam dobio u roku od 5 dana, sve u svemu zadovoljan.....

Link to post
Share on other sites
Nije bash ovako ali kada nema dela nigde mora se u deltu, viljuska za M3 je na sajtu 143e, a kod njih sam dao 19.500 din, nije valjda pdv 5000 dinara, ali sa druge strane deo sam dobio u roku od 5 dana, sve u svemu zadovoljan.....

Troskovi prevoza bato,a to sto si video 143e na to dodaj pdv 19% u nemacku.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Ljudi jedno pitanje da ne zapocinjem novu remu.

Jel ima u BG neki shop gdje prodaju Liqui Moly proizvode ako ne sve onda barem veliki dio njihovih aditiva? Hvala

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Muči nas isti problem. Nažalost, nećeš moći da napraviš novi ključ za tvoj auto. Ključ je kodiran i do sada niko nije uspeo da napravi kopiju čipa (a da ja znam), mač nije problem. Možeš neko da ti skine deo sa ključa i stavi ga direktno na imobilajzer (kakva reč!), tj. na bravu za paljenje. Onda može bilo koji mač sa istom šarom da pokrene auto. To je, ujedno, i najbolji način da ostaneš bez zaštite.

Ja sam čak nabavio i drugi ključ, od drugog E46, kodirao ga da koristim centralnu bravu (krajnje jednostavno), ali ne može da se učita kod sa jednog ključa na drugi.

A, da... Novi ključ je oko 17.000,00 dinara, i moraćeš lično da ga trebuješ u Delti. I tako, dobrodošao... :-) I čuvaj ključ.

Kako si uspeo da kodiras kljuc kako kazes "krajnje jednostavno"???? ja imam originalni kljuc koji se raskodirao i sa njim nemogu da ga zakljucam na centralno itd..

Link to post
Share on other sites

sve polovne delove za svoj e46 kupujem kod Race u Blace, prezadovoljan sam cenama i kvalitetom. A sto je najvaznije, covek uvek ima sve sto mi treba

imas neki broj od tog Race???

Link to post
Share on other sites

Zar nije Raco Blace u zatvoru zbog kupovine krađenih automobila,uhapšen u Septembru,ili mu vlast to dozvoljava da radi.

Ja iskreno neznam... nasao broj zvao tamo, pitao za deo, nema... dovidjenja :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...