Prodavnice delova za pohvalu


Recommended Posts

S' obzirom da sam se patio da nadjem pouzdanu i povoljnu prodavnicu auto delova, po preporuci sam upucen u Lamela NS, Šarplaninska 16 i mogu vam reci da sam prezadovoljan i ponudom i cenama.

Prva bitna stvar mi je sto covek jednostavno nece (a moze da nabavi) da mi proda delove koji su od losijeg proizvodjaca ili one sa kojima je imao losa iskustva, jer za smesnu razliku u ceni nabavlja proverene stvari i bolje proizvodjace. Neke delove sam dobio i za 35% nizu cenu nego u ostalim prodavnicama. Inace nabavlja pretezno delove trapa i kvacila, medjutim meni je vukao i filtere i ulje i delove za kocnice. Sta da vam kazem kada sam samo na ulju ustedeo skoro 2000 din.

Zove se Albin i odaziva se na 021/503-174 :lol:

P.S. Jedina mana je sto ga nekad morate 2-3 puta podsetiti da poruci neki deo ako je u velikoj guzvi, posto ljudi nenormalno traze i vuku delove od njega.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

sarajevska i bmw line..nemam losu rec za njih, zadnja 3x sam kod njih pazario i stvarno..prosetajte ili nazovite pa se interesujte oko delova..videcete o cemu pricam

Link to post
Share on other sites

Auti Line Plus Sarajevska 44, najpoviljniji, jos mi dan pre praznika poslao prodavac deo (termostat na EGR-u), brzom postom, pre zatvaranja, sto mu svakako nije u opisu radnog mesta, sve pohvale. :preved:

Link to post
Share on other sites

BMW Line iz Sarajevske je prodavnica za svaku preporuku imaju kvalitetne i povoljne delove

Plus popust za sve clanove kluba na veleprodajne cene delova

Masa delova se narucuje iz BMW-a direktno

Prodavci su vrlo profesionalni i strucni

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

BMW Line iz Sarajevske je prodavnica za svaku preporuku imaju kvalitetne i povoljne delove

Plus popust za sve clanove kluba na veleprodajne cene delova

Masa delova se narucuje iz BMW-a direktno

Prodavci su vrlo profesionalni i strucni

Wir sind da wenn Sie uns brauchen :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Dobar poznanik znamo se već 25god, kupuje delove u jednoj prodavnicu u Staroj Pazovi. Kaže da su delovi dobri i otprilike 300 din jeftiniji nego kod Alone-a. Skoro je kupio 6 Boš grijača po 930din. Ne znam kako se zove radnja.

Link to post
Share on other sites

BMW Line iz Sarajevske je prodavnica za svaku preporuku imaju kvalitetne i povoljne delove

Plus popust za sve clanove kluba na veleprodajne cene delova

Masa delova se narucuje iz BMW-a direktno

Prodavci su vrlo profesionalni i strucni

Takođe, svaka preporuka za BMW Line.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kolega Nihad sa foruma (nick NINO BMW)....mislim da je za preporuku:

http://www.portal-srbija.com/automobili-kamioni-autobusi/auto-delovi-maloprodaja/bmw/auto-nino/

Poštovani drugari,kolege i mušterije.Imam potrebu da vam prenesem da će se prodavnica auto delova "Auto Nino" u Aprilu preseliti na novoj lokaciji koja se nalazi nedaleko od sadašnje.U novom prostoru površine 250 kvadrata biće još preglednije i jednostavnije za rad.U Martu će se "čistiti"magacin da bi ostalo što manje robe za preseljenje te je tim povodom odobren poseban popust za sve na forumu tj. sve one koji robu dobijaju brzom poštom.Najveći popust će biti za kabaste i teške delove i na njih je odobren popust od 20 %, dok na sve ostalo je 15 %.Akcija traje od 1.3. - 1.4. i važi za sve bez ograničenja na model,godinu proizvodnje i slično kao što je ranije bilo.Ponuda važi za delove koji su na lageru dok narudžbine za ono što nema će biti samo za mušterije koji su već kupovali, dok za ostale u martu neće biti narudžbina.Ova ponuda je sada i nikad više se neće ukazati ovakva prilika i ako nekom nešto treba može dobiti po vp.cenovniku većinu stvari.U kabaste delove (-20%) će biti svrstano sledeće: amortizeri,branici,diskovi,farovi,haube,hladnjaci,krila,lajsne,maske,plastike-usmerivači vazduha,potkrila,propeleri,setovi kvačila,stakla fara,štopovi,vezni limovi.Svi zainteresovani će dobiti lager listu u kojoj će biti detaljnije informacije.Lager možete dobiti na vašu e-mail adresu.Sva pitanja postavljajte prvenstveno e-mailom ili na pm,može i telefonom,sms poruke izbegavajte jer ne garantujem da ću stići svakom da odgovorim.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima, jos jednom pohvala i preporuka za nabavku delova u BMW LINE,dobra cena narocito za clanove bmw fan kluba, profesionalizam i ljubaznost kojih danas ima sve manje,cak pokusaju da izadju u susret i u vezi marki vozila koja nisu u njihovom prodajnom programu

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pozdrav svima, jos jednom pohvala i preporuka za nabavku delova u BMW LINE,dobra cena narocito za clanove bmw fan kluba, profesionalizam i ljubaznost kojih danas ima sve manje,cak pokusaju da izadju u susret i u vezi marki vozila koja nisu u njihovom prodajnom programu

I od mene sve pohvale sve po dogovoru a posto sam ja daleko od bg salju pouzecem samo narucis stigne platis i gotovo.

Link to post
Share on other sites

Još jednom moram da pohvalim BMW Line iz Sarajevske i naročito Kaleta na maksimalnoj uslužnosti, profesionalizmu i lageru delova (a takođe i odličnim cenama za Bmw Fan Club). Naime, juče sam kod njih kupio neke delove, između ostalih i jedan deo za koji se danas kod majstora ispostavilo da je pogrešan ('ebiga, ispade da postoje 2 varijante za taj deo, a Marfi eto besprekorno funkcioniše), pozvao sam BMW Line i taksijem mi je u najkraćem mogućem roku isporučen pravi deo direktno kod majstora (jer auto mi je već bio rasklopljen, a bezveze da plaćam taksi u dva smera, vamo-tamo, jer nije baš blizu, oko 10-tak km kroz grad i gužvu).

Tek kada je sve završeno danas popodne, otišao sam da se i razračunamo - da vratim pogrešno kupljeni deo i platim novo isporučeni...

Zaista sve pohvale još jednom!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

pozdrav svima , interesuje me gde mogu da kupim bmw ulje u novom sadu a da budem siguran u kvalitet istog , ima nekih oglasa na polovnim automobilima ali sumnjivo mi to , inace cena u bmw radulovic je oko 2000+/- dinara za litru

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zvao sam danas redom Deltu, BWM centar (Auto line), Auto S, Vudim trade, Lule, Bansek trade, Drinjak, Katalinić...treba mi vakuum i iberlauf crevo (pancir), niko nema deo, nemamo i ćao...jedino mi u Delti rekli da naručimo i stiže za nedelju dana, cena 3800, Drinjak isto reče da naručimo cena manje od 2000 nešto...

Onda okrenem Shop invest, kaže pa to se kupuje na metar :D

Okrenem druga majstora, uzeo mere, kaže uzmi metar pancir 10mm i metar vakuum 3.2 do 4 mm i keper traku, pozovem opet kažu ima, cena oko 300 dinara metar :D Idem da kupim 5 meteri :D

Skapiram da tih creva ima i drugde, ima i u AP sport ali samo pancir, vakuum nemaju, ali me začudilo da su mi samo u dve radnje rekli da poručimo, a u ostalim nema i ćao, nit da poručimo, nit imamo na metar..glupo

Shop Invest

27. Marta 44, Beograd

011-3246665

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

BMW LINE - VELIKA GOSPODA!

Koliko su samo puta ispali i više nego korektni. Nisu uvaljivači kao većina prodavaca već gledaju da izađu u susret i bukvalno prođete što jeftinije. Sve pohvale za ljubaznu ekipu iz Sarajevske!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 11 months later...

Ja delove za auto uvek narucujem telefonom ili mailom, posto u kladovu i okolini nema nijedna radnja sa bmw delovima. Mogu uvek da preporucim BMW NINA, nije mi se desilo da nema taj deo koji mi treba, cene su odlicne i Nino je uvek tu da pomogne savetima oko kupovine i uvek je voljan da objasni kako da sam zamenim deo.Sve pohvale, pretpostavljam da mu je i servis odlican s obzirom na njegovo poznavanje bmw automobila

Link to post
Share on other sites