Recommended Posts

Ovaj je gotov, hocu da stavim auspuh koji nece da vrisne za 6 meseci, cena je bitna ali nije presudna.

Molim iskustva i predloge...

Link to post
Share on other sites

Meni je radio servis STRAVA na novom beogradu kod HB restorana , za prohromski zanji lonac daje 7 godina garancije .Ja sam za sada zadovoljan inace menjao sam izduv od grana pa nazad ceo sa sve srednjeg lonca idu duple cevi . Za peporuku ;)

Link to post
Share on other sites
Ovaj je gotov, hocu da stavim auspuh koji nece da vrisne za 6 meseci, cena je bitna ali nije presudna.

Molim iskustva i predloge...

servis LJUBEC u Dobanovcima, covek je radio i sport izduve, npr za broz tim a i za neke iz bmw kluba, stvarno dobar majstor

011/8467-874

063/8041-225

Link to post
Share on other sites

Srki, servis Strava je u bloku gde sam odrastao, mogao bih da ti pricam bar nedelju dana na koje sve nacine varaju ljude, ali ako su ti dali 7 godina garancije valjda nema razloga za brigu. Price koje znam se uglavnom odnose na mehaniku i limariju.

Link to post
Share on other sites

Samo i jedino Auspuh servis Đukić na Altini, Ugrinovački put, ali ne prvi servis odmah do novosadskog, nego 1700m dalje...

Danas i sutra rade kompletan auspuh za S38, kompletan od pletene grane na dalje. Već su mi na više auta radili, naj naj naj...

Link to post
Share on other sites

Neznam kakva su tvoja iskustva sa Stravom , ali ja sam kod njih otisao po preporuci i za sad sam zadovoljan a i drugar koji ih je preporucio je zadovoljan , koliko ce trajati Jbm li ga napisashe mi garanciju na 7 godina pa cemo videti.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Brate u Zemunu u Filipa Visnjica kad se skrene iz cara dusana sa desne strane posle 100m lik puni lonac nekim uljem nema sanse da ode! :prankster2: :bb:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Samo i jedino Auspuh servis Đukić na Altini, Ugrinovački put, ali ne prvi servis odmah do novosadskog, nego 1700m dalje...

Danas i sutra rade kompletan auspuh za S38, kompletan od pletene grane na dalje. Već su mi na više auta radili, naj naj naj...

copy - eone

''Djukic''

0112616329 , 0638033142 (prvi servis -rade samo ugradnju).

0113755600 , 0638142054-vlasnik (drugi servis 2km dalje, u istoj ulici, prave lonce i sve ostalo, po meni bolji)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

ako hoces bas da ti traje auspuh idi kod u "Vlajkovic" u Guncatima,covek ima svoju proizvodnju auspuha,zaboravio sam koja garancija,ali ima dobar kvalitet....cene su malo skuplje ali ima da ti traje preko 3-4 godine...

Link to post
Share on other sites
ako hoces bas da ti traje auspuh idi kod u "Vlajkovic" u Guncatima,covek ima svoju proizvodnju auspuha,zaboravio sam koja garancija,ali ima dobar kvalitet....cene su malo skuplje ali ima da ti traje preko 3-4 godine...

i pirke pravi svoje auspuhe

Link to post
Share on other sites

skroz ok cena,toliko je i meni trazio za ceo samo sto nisam imao love pa sam promenio samo zadnji, a kad skupim lovu idem da menjam i prednji koji je cale menjao kad je kupio auto pa je izgoreo za 10 dana(neki italianski)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Iz Nisa sam i ne mogu nigde da nadjem auspuh za 525,12V,90 god,benzinac.Zvao sam po auto otpadima i nigde nemaju.Inace auspuh je sa dve cevi,pa me zanima da li neko zna gde se moze naci,moze i polovan???

Link to post
Share on other sites