E46 menjac ili nesto drugo


Recommended Posts

Pozdrav,voyim e46 320d 2003g automatik,e ovako prije par dana poceli su da mi se javljaju sledeci problemi kada idem nizdbrdo ili dodam gas i onda ga naglo pustim auto hoce da mi trzne tj. udari kao da sam naglo zakocio to mi se desilo jedno 3,4puta tokom sedmice i taj zvuk dolazi tacno ispod gdje je menjac tu trzne,drugi problem jeste kad ubacim u rikverc ne stalno samo ponekad mozda jednomu u 2 dana cuje se nesto nalik zvuku KLAP taj zvuk dolazi isto odakle i trzaj iz gore navedenog.Bio sam kod majstora za menjace rekao mi da je u dobrom stanju ne hvali ulja i da nema nikakvih problema,ne znam da li moze biti nesto do krsta kardana ili diff ... :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

pozz svima nije me bilo odavno..sorry..:D...naime imao sam problem sa gore navedenim promijenio sam silen blokove pozadi iako mi nisu bili pre losi...i hard gumu kod menjaca sve je bilo super do prije nekoliko dana opet se cuje neki tup udarac prilikom pustanja gasa tacno kod menjaca, Nzn sta bi jos moglo da bude ako neko zna svaka pomoc dobrodosla.:(

Link to post
Share on other sites

Prethodni vlasnik je mijenjao ulje,prije nekih 65 hiljada km...mada mi je menjac ok bio sam kod majstora za automatske menjace,mada mislim da nije do menjaca jer kad sam zamijenio s.blokove i hard gumu nakon toga nije lupalo nekih 4 mjeseca,do prije nekoliko dana onda pocelo opet..:( :(.

Link to post
Share on other sites