poprecni i uzduzni presek 1.9d


Recommended Posts

Jes, da nije u vezi BMW-a ali....

Potreban mi je poprecni i uzduzni presek motora VW 1.9 d VW, nabolje presek ovog motora ali moze i bilo koji diesel. takodje mi trebaju sve karakteristike ovog motora (same konstrukcije).

Link to post
Share on other sites

Jes, da nije u vezi BMW-a ali....

Potreban mi je poprecni i uzduzni presek motora VW 1.9 d VW, nabolje presek ovog motora ali moze i bilo koji diesel. takodje mi trebaju sve karakteristike ovog motora (same konstrukcije).

ja sam automehanichar za vw evo radim kod majstora jednog vec 10tak godina....vidi, ja imam neshto shto bi mozda moglo da ti pomogne ali to je 1.6 dizel koji je ishao u golfa 1 , odnosno imam par nekih slika ali neznam da li ishta moze da ti posluzi, moj ti je savet da malo sednesh za komp da udjesh u google i zelim ti puno srece !

Link to post
Share on other sites

ja sam automehanichar za vw evo radim kod majstora jednog vec 10tak godina....vidi, ja imam neshto shto bi mozda moglo da ti pomogne ali to je 1.6 dizel koji je ishao u golfa 1 , odnosno imam par nekih slika ali neznam da li ishta moze da ti posluzi, moj ti je savet da malo sednesh za komp da udjesh u google i zelim ti puno srece !

Ako imash neke tehnicke karakteristike za nejga ( precnik klipa hod klipa, stepen sabijanja, dimezije ventila...) mozesh da mi poshaljesh, mogu i slike :pleasantry: , poshto sam sada u fazi prikupljanja podataka slicnih projekata ( motora) koji ce mi kasnije posliziti kao uzorni modeli.

Na googlu sam trazio i trazio i trazio.. ali sam nasho sve osim onoga shto sam trazio..

Obicno se svodi na prodaju automobila...

Takodje sam gledao u autodati i u workshopu al su tamo samo tehnicke karakteristike...

Poz.

Link to post
Share on other sites