Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Izduvi jesu u funkciji:)

Gewinde su LowTec , pozadi je spusten do kraja a napred moze jos mada hocu da ga podignem 1.5cm posto mi se vuce branik po zemlji:)

_4ed4e08cdbbb0.jpg

20120512_194004.jpg

Link to post
Share on other sites

Alex, autic ti je bruka... jos da kupis neku kinesku navigaciju za unutra s obzirom da se bolje pobasa od gabricke i nista vise da ne dirash na njemu... nego steta je da one 17 allesio vozish po zimi, da li si mozda zainteresovan uz neku realnu doplaticu da se trampimo, imam 16" style 43 sa mishelin zimskim gumama, kao ove na slici , pozz

http://www.sulit.com.ph/index.php/view+classifieds/id/4730939/For+Sale+OEM+STYLE+43+Wheels+came+from+my+BMW+325i+%28E46+body%29#imageGallery

Link to post
Share on other sites

nemogu ja zbog diskova da montiram 16, nabavio sam sad diskove i klesta od m3 e46 i 17 je najmanji tocak koji moze da se uglavi:)

inace evo jos jedna slika gde se najbolje vidi kolko je nisko.... :lol: :lol: :lol:

20120513_145625.jpg

Link to post
Share on other sites

Moram ko Miki iz Pirot da stavljam nove delove i da cutim i nadam se da ce neko da mi izadje na crtu :lol:

Link to post
Share on other sites

Moram ko Miki iz Pirot da stavljam nove delove i da cutim i nadam se da ce neko da mi izadje na crtu :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Bravo momce.....lici na opaku zver...samo jos traktorce da se izvadi iz njega......mada ja nigde ne videh slike motora,a znajuci tebe,mozda i je i v8 unutra :)

Link to post
Share on other sites