Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe dobri su...bitno je da imamo prolaz...u ceni uslugama ..itd

Link to post
Share on other sites

Znam da sam dosadan, al ja bih voleo kad bi svuda gde idem da nesto kupim ili obavim ljudi bili bar upola predusretljivi i prijatni kao sto je ekipa u BMW Line-u. Ja bre volim da idem kod njih da trosim pare :)

Link to post
Share on other sites

Znam da sam dosadan, al ja bih voleo kad bi svuda gde idem da nesto kupim ili obavim ljudi bili bar upola predusretljivi i prijatni kao sto je ekipa u BMW Line-u. Ja bre volim da idem kod njih da trosim pare :)

I ja...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Možda će nekom delovati smešno, ali u BMW line nemaju rezervne sijalice, da ne pričamo o nekom osnovnom alatu, nemaju prsluke, sajlu za vuču, na pitanje dal imaju prvu pomoć kažu ima jedna, cena je 1500 dinara, posle na računu vidim 2000 a mogao sam kupiti na drugom mestu za 1500 i tako..

Link to post
Share on other sites

Možda će nekom delovati smešno, ali u BMW line nemaju rezervne sijalice, da ne pričamo o nekom osnovnom alatu, nemaju prsluke, sajlu za vuču, na pitanje dal imaju prvu pomoć kažu ima jedna, cena je 1500 dinara, posle na računu vidim 2000 a mogao sam kupiti na drugom mestu za 1500 i tako..

bas si trazio egzotiku

Link to post
Share on other sites

Ja sam do skoro vozio punta, u svakoj prodavnici delova sam mogao kupiti sijalice i ostatak osnovne opreme, da ne pričam o nekom osnovnom alatu i to...gde vi kupujete sijalice za vaše automobile?

Link to post
Share on other sites

A da ti opet kupis punta :lol: kupis led i zaboravis na sijalice,nije to Fiat. Imam i Stilo kod kuce zato ti to kazem.

A sto se tice BMW Line nema boljih i usluznijih, pozzz za Kaleta i Lidiju :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da nisu uslužni i da ne valjaju delovi i tako to, samo sam naveo da nema ni sijalice da se kupe...mogao sam i u punta da stavim led i šta s tim ne razumem? Volim kad odem u prodavnicu da kupim sve što mi treba, šta recimo ako mi treba osigurači, to na BMW ne crkava jel, stavi se debela licna možda?

Zamisli pobogu ključ za svećice da sam tražio, koji bi to tek prohtev bio, pa zar da menjam svećice van ovlašćenog servisa? :D

Link to post
Share on other sites

Necu da ulazim u pricu dal imaju sijalice ili nemaju posto sve te sitnarije obicno kupujem na pumpi ili u tri cetri auto radnje koje imam bukvalno 20 m od ulaza ali sto se tice cene prve pomoci potpisujem da te niko iz BMW-Line a nije namerno prevario i naravno imas pravo da se zalis, i ovde a i njima.

Link to post
Share on other sites

Nisam ni rekao da je namerno, verujem da je greška usled gužve, samo sam naveo...verujem da je gužva i navala, to vidim i sam, ali mislim da treba obratiti pažnju na sitnice...neću da propadnem za 500 kinti :D

Meni treba set sijalica za moj auto da imam da pokažem pandurima kad me zaustave ako ništa..

Link to post
Share on other sites

Rodjo, kad sipas gorivo i udjes da platis, nosalantnim pokretom ruke, u prolazu, pokupis kutiju sijalica sa police i platis ih zajedno sa gorivom :) Cesce sipas gorivo nego sto ides u BMW Line, sve je u redu, samo pogledaj stvari iz drugog ugla :)

Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da nisu uslužni i da ne valjaju delovi i tako to, samo sam naveo da nema ni sijalice da se kupe...mogao sam i u punta da stavim led i šta s tim ne razumem? Volim kad odem u prodavnicu da kupim sve što mi treba, šta recimo ako mi treba osigurači, to na BMW ne crkava jel, stavi se debela licna možda?

Zamisli pobogu ključ za svećice da sam tražio, koji bi to tek prohtev bio, pa zar da menjam svećice van ovlašćenog servisa? :D

Meni na M6 U ovlascenom servisu Radulovic nisu mogli da zamenu svecice jer nisu imali kljuc , sreca pa sam ga imao u alatu , rekli su izvini , redak auto , i ne mozemo bas sve da imamo .

Link to post
Share on other sites

Pa taj fazon, zašto se zove prodavnica BMW delova ako nema potrepštine za BMW...eto hoću da kupim i ključ za svećice, šta tu ima čudno...i šelne za manžetnu (možda doduše ima kao set sa sve mašću al kapirate primer), pa i sijalice...nekako mi je normalno, tako sam navikao...hoću da kupim i destilovanu vodu a ne da idem prekoputa u farbaru...nije drama al ne znam kako da vam objasnim, pa da "ne tupim" dalje..

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Radulovic vec dugo nije ovlasceni servis...

Greška, Radulović je jedan od ovlaštenih servisa u Srbiji..On samo više nije glavni uvoznik. To je preuzela Delta. On je ostao ovlašteni servis i diler originalnih delova..

Link to post
Share on other sites

Greška, Radulović je jedan od ovlaštenih servisa u Srbiji..On samo više nije glavni uvoznik. To je preuzela Delta. On je ostao ovlašteni servis i diler originalnih delova..

ja otisao u Radulovic u Veterniku, sa e34 525ix da mi izcitaju gresku menjaca, covek mi je ljubazno rekao da te oldtimere ne rade vec vise od 5 godina... Bas bi voleo da vidim sta bi mu rekli iz BMW-a da sam to prijavio...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Evo i od mene jedne pohvale...VELIKE...usluga extra... :preved:

Sada Lidija, Laki i Kale crvene... :ola: :ola: :ola:

Link to post
Share on other sites