e zemljo srbijo


Recommended Posts

da ne poveruje covek da jos uvek postoje dripci koji skidaju sa kola lajsne,znakove itd. pre neki dan tacnije u nedelju vece neko mi je poskidao lajne sa kola u sred centra na osvetljenom delu parkinga da ga uhvati svasta bi bilo ali... cisto da se zna da jos uvek postoje lopovi

Link to post
Share on other sites

Sta se cudis pa zivis u Beeeogradu :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam dva puta ostao bez znaka ispred moje zgrade i jednom bez lajsne sa M branika (onaj deo što sakriva rupu za šrafljenje onog nastavka za šlepanje). Rodio sam mečku dok sam našao drugu tu lajsnu.

Takođe, jednom sam doživeo i da mi je prednji desni točak ostao samo na sigurnosnom šrafu!

To sve u Zemunu, ispred zgrade (sa sve kamerama).

Link to post
Share on other sites

isto se i meni desilo dva puta bez lajsni sam ostao,samo sto su ovaj put ostavili na vratima sa m znakom sledeci put montiram sa pop nitnama tko da mogu da lome ako im takve trebaju.

Link to post
Share on other sites

dobro da ne ostanemo bez kola... :D meni za sad samo skidaju kapice sa bmw znakom...ja licno nisam ih pogledao otkad sam ih stavio, a na drugim automobilima jos manje obracam paznju na kapice ventila :D i stalno neki klosari skidaju samo dve, za frezu, biciklo, tomos, sta znam za sta im treba...

Link to post
Share on other sites

dobro da ne ostanemo bez kola... :D meni za sad samo skidaju kapice sa bmw znakom...ja licno nisam ih pogledao otkad sam ih stavio, a na drugim automobilima jos manje obracam paznju na kapice ventila :D i stalno neki klosari skidaju samo dve, za frezu, biciklo, tomos, sta znam za sta im treba...

Ma klinci, za bicikle.

Kupujem sada one obicne, kao od brusenog aluminijuma, 150-200 din, 4 kom.

One crne kapice su mi ipak bez veze, a skuplje ne vredi,

bar dok svi klinci u okolini ne srede svoje bicikle :pardon:

Link to post
Share on other sites