Lampice u instrument tabli


Recommended Posts

Ugradio sam prednje maglenke, ali na instrument tabli ne pokazuje kada su ukljucenje zadnje i prednje maglenke. Izvukao sam instrument tablu, ali na te dve rupice (prve dve sa leve strane) nema odgovarajucih lampica. Zna li neko gde imaju da se kupe lampice za instr.tablu za E34 (9/90) motor m50, od koliko vati idu u te dve rupe i da li se i kod ovih postojecih vade sijalice, ili moraju da se menaju kompletne lampice, zajedno sa onom crnom i bez plastikom, jer moguce je da mi i nisu na tabli ispravne bas sve sijalice? Hvala

Link to post
Share on other sites

Za e34 mislim da ja imam kuci par komada,jer su i meni falile neke,javljam ti sutra ujutru na pm ili ovde,ako imam posalacu ti

trebalo bi da imam jedno 5 ili 6 komada

Link to post
Share on other sites

Sutra cu da obidjem neke radnje ovde po Šapcu koje prodaju samo auto-elektriku, pa se nadam da cu pronaci nesto ili saznati nesto vise pa cu podeliti i sa ostalima na forumu. Hvala puno Filipe, ako nadjes nesto ti mi javi. :)

Link to post
Share on other sites

Da, Čokanovići su svi iz Prova. I ako ih ima negde drugde po Srbiji, vode poreklo iz Prova. :) Moj deda je bio provac, dok sam ja, zanimljivo, bio u Provu svega nekoliko puta jer nemamo nikakvu blizu rodbinu sada tamo. Avaj, dobro si obavešten. A za čokanj ne znam, moguće i da ima neke povezanosti. :) Pa ako nema ni u Taboru, otici cu do Rasevica (Klinik), mada me mrzi da za svaku sitnicu idem do čoveka, dojadili smo mu za sva vremena :) A prosto ne mogu da verujem da je tesko naci lampice za e34 u radnjama?! :o Ako saznas da ima u Line-u, piši. :)

Link to post
Share on other sites

Nisam nasao kuci lampice,moracu malo bolje da pogledam uopste ne mogu da se setim gde su :(

bio sam u bmw line,poceo on meni tamo da prica moze ovakva da bude moze onakva,a ja nemam kod sebe da mu pokazem

ako neko zna tacno koliko W je sijalica,i jos nesto neka kaze pa ih pozovi sve moze kod njih da se poruci i nije skupo

Link to post
Share on other sites

Nas kolega sa foruma, Ivan Vukic mi je poslao nekoliko, ocekujem sutra da stigne, tako da se nadam da mi nece trebati vise. U svakom slucaju, hvala puno i Filipu i Casper-u. Pravi ste drugari, nema sta. :)

Link to post
Share on other sites