Koje zimske gume za BMW


Recommended Posts

kome nije daleko,moze da se provoza do bijeljine da kupi gume

tigar winter1 195/65/15 82KM-20%pdv(povracaj)=35e po komadu

ovo je samo primer,kupljene pre 7 dana,neznam tacno cene za ostale proizvodjace i dimenzije,ali je jeftinije nego kod nas, i usput moze da se natanka pun rezervoar goriva i lepo se ustedi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I na mom autu su sava eskimo 205 R16 55, samo ne znam jos kakve su po snegu, na vlaznom drze odlicno, kao i na 200kmh, jedino sto su bucne kao i sve zimske gume.

Link to post
Share on other sites

Da vidimo kako su se zimske gume danas pokazale? Vidim da vozimo razlicite proizvodjace guma, pa taman da uporedimo. Ja sam na kocki furao tigar vinteru i po snegu kao sto je danas se snalazila odlicno.

Link to post
Share on other sites

kazu da je tigrova wintera za nijansu bolja od savine eskimo.e sad jbg bilo bi najbolje da neko iz iskustva potvrdi to i ovde.

Vozio obe i nije tacno. Wintera je dobra za sneg, ali za led je banana. Eskimo s3 isto dobra za sneg plus bolje se ponasa na ledu. Moje iskustvo sa novim gumama

Link to post
Share on other sites

Vozio obe i nije tacno. Wintera je dobra za sneg, ali za led je banana. Eskimo s3 isto dobra za sneg plus bolje se ponasa na ledu. Moje iskustvo sa novim gumama

Mene sto se tice ove FIRESTONE rade svoj posao, za sad nemam problema...al tek je pocela zima za test...

Link to post
Share on other sites