Recommended Posts

  • 2 months later...

Iz Nisa sam i ne mogu nigde da nadjem auspuh za 525,12V,90 god,benzinac.Zvao sam po auto otpadima i nigde nemaju.Inace auspuh je sa dve cevi,pa me zanima da li neko zna gde se moze naci,moze i polovan???

Mozes sa jednom cevi, Stavi se Y Spoj I zatim Lonac sa jednim ulazom.

Ja trenutno radim na dizajnu protocnog sportskog lonca, koji bi trebao da utice na povecanje snage motora za nekih 8%.Bice od prohroma Sa jednim ulazom.

Inace svaki lonac sa dva ulaza Te gasove smesta u istu komoru tako da ti je sve jedno.

Ja trenutno radim na dizajnu protocnog sportskog lonca, koji bi trebao da utice na povecanje snage motora za nekih 8%.Bice od prohroma.

Posto od ovih postojecih lonaca nema nista,pocinju da se ljuste nakon mesec dana.Pa majstori primenjuju :Sto deblji lim to duze traje.

Kad zavrsim sa prototipom i testiranjem Bicete obavesteni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Ja trenutno radim na dizajnu protocnog sportskog lonca, koji bi trebao da utice na povecanje snage motora za nekih 8%.Bice od prohroma.

Posto od ovih postojecih lonaca nema nista,pocinju da se ljuste nakon mesec dana.Pa majstori primenjuju :Sto deblji lim to duze traje.

Kad zavrsim sa prototipom i testiranjem Bicete obavesteni.

Povedi racuna da ne bude manje 8% :blink:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Znam da je vec vio pomenut ali nakon jucerasnjeg iskustva moram da napisem da ne mogu dovoljno visoko da pohvalim Pirketa i njegov auspuh servis, i jedan i drugi, momci su odlicni i voljni da pomognu i van osnovnih delatnosti. Ja sam zadovoljan apsolutno svim, kvacice na sve kockice, od uvozenja niskih kola do samog posla, cak su mi prebacili originalni zavrsetak na zadnjem loncu pa se i novi sistem vizuelno savrseno uklapa u m branik. Cene su isto tako odlicne a postoje razne opcije sve sa garancijom. A kadett mu je melem za oci :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na zalost, ne mogu da se slozim potpuno, kada sam otisao u ovaj servis ( na bulevaru)po pregledu mi je predlozeno sta treba uraditi (ceo auspuh)i posle zvanja Pirketa recena je i cena. Kada sam se pozvao na klub receno mi je da je to vec cena sa popustom i da ne moze nize. Kakva je onda razlika da li sam usao sa ulice ili sam dosao sa clanskom kartom kluba na koju kao imamo popust 15% i zbog tog popusta ovaj servis ima reklamu na ovom forumu? Druga stvar je ta sto sam pitao pre nego sto sam pristao da se na autu umesto auspuha sa dve cevi i lonaca sa dva ulaza i izlaza uradi sa jednom debljom cevi i jednim ulazom-izlazom, da li ce da tandrce, zvuci kao limena serpa i slicno. Receno mi je da se nece cuti uopste. Auto se od 1000 do 1500 obrtaja cuje kao kec, rekao bih da mu zvoni srednji lonac ali jos nisam stigao da odem da vidimo sta je. Ljubaznost zaposlenih u servisu je na veoma visokom nivou.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...