Recommended Posts

Red je, a i moja duznost da pohvalim servis T Motors u Zemunu (ul. Cara Lazara, prekoputa Lukolilove pumpe).

Prezadovoljan sam kvalitetom usluge, cenom, brzinom i temeljnoscu njihovog rada. Vise nego ljubazan i strucan je glavni majstor i vlasnik servisa Mica koji je u svako doba spreman da odgovori na sva pitanja i da pomogne i posavetuje.

Moj brat i ja servisiramo kola kod njega (on mnogo duze od mene) i do sad nismo imali ni jednu zamerku, cak sta vise, preporucujem ga kolegama sa foruma.

Nadam se da ce ovo koristiti, veliki pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Pogresio si deo foruma, T-Motors je za izbegavanje. Da ne pricam sad moje muke sa njim od prosle godine. Bukvalno sam imao traume, bez zezanja. Kad ostavis kola u servis, kaze "dodji u cetvrtak", u cetvrtak "dodji u ponedeljak" fazoni, i tako agonija u nedogled. Pa o njegovom mini-parkingu gde slaze kola za servis kao sardine, da budes srecan ako ti ne cukne vratima drugi auto kad izlazi, i na kraju da budes presrecan ako ti auto ne bude sav posran od ptica dok stoji kod njega, toliko da dva puta moras da ides na poliranje... I na kraju kad pitas koliko kosta da platis, frlja se 50 evra gore dole kao da su dinari, pa sta ima veze, ne znas da li da places ili da se smejes. I jos tonu stvari, ali o tome cu kad moderatori premeste ovu temu na pravo mesto

Link to post
Share on other sites

Ne znam u kakvom stanju je taj tvoj autic, mozda je on za izbegavanje? Ako do sad nisi primetio, ovde se pisu LICNA, SUBJEKTIVNA ISKUSTVA, nema majstora i servisa za koji neko nece naci neku manu. Napisao sam gore, preciziracu, 4 automobila smo servisirali kod Mice, i nikad ni jedan problem nije bio. Ja sam zadovoljan. Ako stvarno moram da brojim u svakih hiljadu dve dinara, onda stvarno ne zasluzujem da vozim bmw. Veliki pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Ja i pricam moje licno iskustvo sa njim, koje je krajnje lose. Najmanje stedim na autu, i pare nisu problem. Ali kad coveka pitam koliko treba da dam, a on kaze, citiram, "pa tu negde, 800-850 evra", sta da kazem? I jos uzmem auto od njega sav posran i prasnjav kao da je iz kokosinjca, na prvom poliranju nisu uspeli da skinu fleke, mozes da zamislis koliko je tako stajao.

I to ajde, nisam ni ja pedanterija. Ali je takodje izuzetno los sa dijagnozom. Odmah par dana posle njegovog servisa imao sam problem sa paljenjem. Odem opet kod njega, kaze mora pumpa da se menja, 400 evra ako hocu novu. Batalim ga i odem u drugi servis i ispostavi se da je relej na pumpi i resio ceo problem za 20-30 evra. Plus jos par sitnica koje nije znao da resi, a drugi su to sredili za 10 minuta.

Pored dobrog majstora ne postoji auto za izbegavanje

Link to post
Share on other sites

"Pored dobrog majstora ne postoji auto za izbegavanje" , e jbg ja bas trazio solidan auto ;)

Ok, za ovo i sluzi forum. Dok se meni ne desi ne daj Boze. Juce sam zavrsio servis, proverio sam cene delova koje mi je zamenio, ruke, zadovoljan sam. Da je dobar samo jedan servis, ostali ne bi postojali..

Link to post
Share on other sites

Ma vidi, i ja sam otisao kod njega na preporuku, a i zivim tu u blizini tako da mi je bas odgovarao. Ali je zeznuo stvar samo tako. Mozda je tako sa mnom ispalo, a sa ostalima je ok, ali nije uopste nije bio korektan. Nije samo jedna stvar, nego 5-6 velikih zamerki. Samo zbog njegove nebrige i lenjosti da bar obrise auto, dao sam 8000 din na poliranja. Potpuno bespotreban trosak. I te njegove pogresne dijagnoze uopste nisu jeftine. Sad odrzavam auto kod Bate u Mirijevu, znaci odavde iz Zemuna mi nije nikakav problem da odem do tamo za svaku sitnicu. Ali sam bar prezadovoljan. I auto radi kao zver, sto je najbitnije.

Link to post
Share on other sites

Cenim tvoje iskustvo, tako si trebao da napises odmah, a ovako volim da kontriram na "nepotrebno agrsivan" nastup. Bar juce me je sacekao cist auto. Sto se Bate tice, cuo sam da je odlican i to ne osporavam. Ne znam kako je drugima ali Mica mora da bude perfekcionista bar kad su nasa kola u pitanju. ;)

Link to post
Share on other sites

Nisam u tom fazonu da odmah ocrnjujem po forumima. Ne bih ni sad nista pisao da nisam video ovu temu u "Servisima za pohvalu". Imao sam moralnu potrebu da kazem koju rec o najgorem servisu koji sam doziveo za moje 34 godine, i to je sve.

Link to post
Share on other sites

ahahhahaaa ...

"debeljko" pa nije isto kada mu se pojavi .... i kada se pojavi "pushin weights" .... jbg burazere - traume !

ZATO , batali peceni prasici pa malo teretana ! :lol:

Link to post
Share on other sites

hahahahaha, da li je moguce da si spazio to :D

nisam ja nasilnik, ja sam fin akademski gradjanin.

@debeljko, Izvinjavam se Gospodine, ako ides po servisima 34godine, onda znaci da imas 50 i kusur, :) a posto postujem starije kolege, javno se izvinjavam i slazem se da je najgori servis ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Za Milanceta sve preporuke znamo se skoro 10-tak god. dok je radio u Aloneu i nikada kiks tri BMW sam pazario uz njegovu veliku i strucnu pomoc,svakom coveku se desi da pogresi,niko nije savrsen, covek je uvek tu za razgovor savet sto bi rekli na zemlji je . svaka preporuka T MOTORS

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Klasican nazovi servis za dranje...Kaze meni vlasnik 100% pumpa za gorivo ti se cuje,odem u Valjevsku Kamenicu kod coveka koji radi samo BMW,ja sam ti nasao problem,vakum pumpa se cuje promenio sam je,ja otisao upalio auto,auto kao sat radi.A ovaj u T motors nema pojma,za Zemunce i Beogradjane dranjeee

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bio si kod Milana u Kamenici, momci tamo sto rade imaju veliki broj rasturenih bmw-a. Fer i korektni

Da bio sam kod njih.I vise nego korektni i sa delovima a sa cenom pogotovo.Da je vise takvih majstora BMW-a po Srbiji.Citam postove ovih ljudi ovde u klubu,sto drze servise i ne mogu da verujem koliko se to pravi pametno.Sve oni znaju,oni su stvorili fabriku BMW-a itd.E taj srpski kompleks nas ubi.A ovi ljudi u Kamenici prosto kao sa druge planete,iskreno.Ko nije bio nema pojma o cemu pricam.

Link to post
Share on other sites

Imam samo dobra iskustva sa Micom i nema potrebe da ga menjam.

Koga on dere to je njegova stvar a i vasa, uvek ce neko nekoga da odere.

Imam i ja dobro iskustvo sa tvojim Micom koji kaze: otisla ti pumpa za gorivo a meni otisla vakuum pumpa.Eto toliko o znalcu.A pri tom dereeeeeee i ne popravlja nista nego menjaaaa delovee,a to mogu i sammm...

Link to post
Share on other sites