Recommended Posts

E ovako imam cobra alarm ugradjen,on se aktivira kao ali mi ne zakljucava i otkljucava vrata. Na daljinac na kljucu hoce ali nece da se zakljuca kljucem. Kad okrenem kljuc nema nikakvog otpora ni u jednu stranu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Imam Omega alarm na E34ci, kada zakljucam daljinski uvek aktivira alarm i zakljuca sve brave. A kada otkljucavam iskljuci alarm, ali ne otkljuca uvek auto (nekad se desi da otkljuca) u cemu li je problem? Kada otkljucavam sa kljucem, nema nikakvih problema uvek radi centralna.

Link to post
Share on other sites

Vranjin bas sam obratio paznju pre neki dan kad otkljucam kao da se otkljuca i nesto mu udari kontru i vrati ga dole. To nesto se cuje u zadnjim vratima ili gepeku, da nije tu neka centrala ili tako nesto? Ili ne radi motoric na tim vratima pa ponovo zakljuca?

Link to post
Share on other sites

Trebao bi doći do motorica od tih vrata i gledati da li dobije struju za otkljucavanje i šta se posle desi. Da li stvarno odmah dobije i struju za zaključavanje. Vidi odmah i koji je model alarm pa da se nadje uputstvo. Vidi i da li ispod zadnjeg sedišta imaš generalni modul.

Link to post
Share on other sites